Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4582. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: techturch , techturch , cengos07 , cengos07 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 54 Misafir - 56 Masaüstü2 Mobil
5 sn
291.252
Cevap
4.665
Favori
47.356.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 45804581458245834584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

USD ile ne işiniz var ? EUR ile tekrardan hesaplayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bursam B kullanıcısına yanıt

349 a falan düşüyorlardı en son, 325 e grey market de var. Ben belki bi ihtimal 300 altına iner demiştim kur düşünce ama tepkileri gören Renault galiba bu işten vaz geçti :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edysch -- 2 Ocak 2021; 21:25:15 >
  • Yeni Leon otomatik olarak sadece 1.0'da sunulacak, onun dışında tamamen manuelmiş.

• Leon grubundan geliyorum. Yeni Leon düşük fiyattan girecek diye herkesin ödü kopuyor 😂
    350 en az olması lazım yazmışlar.
  • Kaynak nedir hocam
  • Nervo kullanıcısına yanıt
    Bende clio 4 0.9 touch beyaz manuel aldım 130500'e. Bayii eski aracıma iyi fiyat verince kaçırmak istemedim açıkçası... 2 hafta sonra gelir dediler. Bekliyoruz bakalım aracı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyazdiş20

Kaynak nedir hocam

Suruskeyfi hocam.

• Sabahtan beri doğru dürüst bakamadım gruba çok özlemişim. Selam olsun fiyat artarcılara ve beklersek yüzde 50'den alırızcılara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursam

Leon grubundan geliyorum. Yeni Leon düşük fiyattan girecek diye herkesin ödü kopuyor 😂
    350 en az olması lazım yazmışlar.

1.0 Bence 230'a girecek. Nerde o grup?

• bursam B kullanıcısına yanıt
    Garip insanlara sahip bir ülkeyiz vesselam. Yeni Leon düşük fiyattan da yüksek fiyattan da gelse araçlarını aynı oranda fark vererek yenileyebilirler. Şunu düşünen yok ama. Aracı olmayan ne yapacak? Yüksek fiyattan gelmezse herkesin faydasına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-859ADE664

Arkadaşlar bmw fiyat listesinde düşüş gördüm doğru mudur emin olamadım?

Yeni BMW 216d Gran Coupe

Tasarım PaketiModel

YılıYakıt TipiMotor

GücüÖTV

OranıAnahtar Teslim Satış Fiyatı(TL)Aylık Kiralama Fiyatı (TL)

First Edition Sport Line 

2020

Dizel

116 bg

%80

469.800

satış Fiyatlarında düşüş olmadı ama 2 bin tl gibi bir indirim görünüyor onun sebebi de tescil ücreti olarak aldıkları tutar ucuzlamış, büyük ihtimal artık trafik sigortası dahil fiyat yerine trafik sigortası hariç fiyatlandırma yapıyorlar

• Bizim vatandaşın daha doğrusu alıcı kitlenin alışkanlıkları belli. Sorunsuz LPG uyumlu motor altın gibi.

Yılların 1.6 Valvematic motorundan sonra 1.5 atmosferik daha az tork çok saçma ve LPG uyumsuzluğu var ise geçmiş olsun TOYOTA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 2 Ocak 2021; 22:32:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edebiyatci82

Hocam ben olsam Opel Granland X i değerlendiririm, o bahsettiğiniz C5 aircross boşun boşu, bomboş...

Kesinlikle arkadaşıma Mersin bayisi 173000 fiyat vermişti 10 gün önce Black edition 1.2 için.

• SystemXx S kullanıcısına yanıt

Kardeş uyardigim halde dolar üzerinden hesap yapmışsın.euro üzerinden yapmalısın. Dolar euroya göre değer kaybetti son bir yılda kasım 2019 da euro 6,30 şuan 9,1 buna göre hesap yaparsanız .355.000 çıkar. 3008 makyajlandigini hesaba katın.Makyajsız dizel 3008 lerde topuz vites olduğunu, makyaj lida joystik vites olduğunu hesaba katın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumanlı84 -- 2 Ocak 2021; 21:47:44 >
  • Panthér kullanıcısına yanıt

Hocam 1-2 hafta sıfır faiz kovalayacağım.

• Normalde bir araç aldıktan sonra arkama bakmam ama burada dönen uzun tartışma nedeniyle 1-2 ay sonra aldığım aracın 2021 modeli en son kaça veriliyor diye bayiye gidip soracağım. Beklentim o yönde değil ama umarım daha uygun fiyat verilir.

Zaten Aralık ayında yeni araç alan şahısların beklentisi fiyatların ilerleyen dönemde artacağı yönünde ki para yatırıp beklentisini satın almış oldu.
    Döviz kurundaki düşüş kalıcı olursa (bu seviyelerde kalırsa), iktisat politikası gerçek zemine oturursa, halkın refahı yeniden artma eğiliminde olursa araçlar da daha alınabilir düzeye gelir ve bu düzeyde devam eder.

Bu konularda uçacak çökecek gibi keskin yorumlar eğreti duruyor.
  • Captur 1.3 TCE TOUCH EDC için 250 bin fiyat vardı geçen hafta.
  • Hyundai kona 1.6 dcti smart teklif alan varmı hiç
  • sygaf S kullanıcısına yanıt

Aracınız neydi, aracınıza ne verdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemXx

%80 vergiyi de hesaba katınca 320bin TL çıkıyor fiyat. 400 nerde 320 nerde?

Kasım 2019: 3008 1.5dizel AT8 Prime Edition - 205.000TL, Dolar Kuru: 5.7 TL

Vergisiz Araç Fiyatı: 115.819TL = 20.319$

Aralık 2020: Dolar Kuru: 7.43 TL

Olması Gereken Fiyat = (20.319$)x7.43x1.8(%80 ÖTV)x1.18(%18 KDV) = 320.660 TL

Olan Fiyat = 400.000 TL

Fark = 80.000TL = 10767$

Alıntıları Göster

Pejonun fiyatini dolar uzerinden hesaplamak ? Amerikanlar mi satin aldi acaba ? Dolar, euro karsisinda ciddi deger kaybetti yazdan bu yana. Hesaplamanizi euro cinsinden yapmalisiniz

• 
Sayfa: önceki 45804581458245834584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.