Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

5 sn
98.698
Cevap
1.650
Favori
11.683.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6625
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 22
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1651
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1556 mesaj) CaptainSkyWalker (1292 mesaj) icemy (978 mesaj) ysf87 (842 mesaj) masterap (784 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (41935 mesaj) Mobil (50623 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (5034 mesaj) Uygulama (13828 mesaj)
  • @
290 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    2349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cpiendeksi

Yarın ki faiz indirimi sonrası dolarda 7.50’ye hareket başlar. 2. el piyasasinda bi panik havasi olacaktir

Bahse bile girerim, faizler artacak.

• Yarbay
    2609 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dix1

Bahse bile girerim, faizler artacak.

Alıntıları Göster

200bps

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2668 Mesaj

Artacağı şu aşamada kesin zaten kamu bankaları fiyatladı çoktan tüketici 1,28den 1,41e konut 1,19dan 1,25e çıkarıldı toplantı öncesi. Asıl mesele beklenen ve piyasanın istediği 300 baz puan gibi bir artış mı olacak yoksa yapmış gibi gösterilecek hafif bir geçiş mi? Açıkçası 300 altının kuru durdurmak yerine beklentiyi boşa çıkararak tetikleyebileceğini düşünüyorum.

|
    |
    dix1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    135 Mesaj

Yeni Ateca için fiyat alan oldu mu hiç?

|
    |
  • Er
    2 Mesaj

Katkılarınız için teşekkür ederim. Gayet açıklayıcı ve net olmuş kafamdaki soru işaretleri giderilmiş oldu. Çünkü henüz arabaya binip incelemedim bile. Cam tavanı eşimle çok çok istedik ancak Ne yazık ki Çoğu bayi 3-4 ay sonraya sıra veriyor ve kur artışıındaki hızı göz önüne alınca fiyatlar erişilemez boyutlara ulaşır, alamayız korkusu ağır bastı. Bir gün vaktim var düşüneceğim hocam sağolun.

|
    |
    srvgn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Ben de 4bin km ye yaklastim, performansla ilgili hic bir sorun yok. 1.2 tsi leonum ile benzer tepkiler veriyor. Ancak cvt den oturu pedala yuklenirseniz devir yukseldigi icin ses artisi oluyor, motor sesi fena degil bu arada :) Keske tesvik olsaydi da 2.0 hybrid versiyonunu alabilseydik, o cok daha basarili duruyor

Teşekkürler hocam o tepkileri verebiliyorsa gayet güzel

|
    |
  • Binbaşı
    1430 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: airmen

Hybrid araç almak isteyen arkadaşlar için yazıyorum.

Corolla Hybrid 1500 km'ye yaklaştı. Ortalama yakıt tuketimim 4.5 lt, çoğu şehirlerarası arası, şehiriçi yoğunlukta olsa 4 lt'ye yaklaştırdı.

1.3-1.6 lt'lik benzinli araçlarla 1.8 Hybridlerin MTV+Bakım Maliyeti+Yakıt Giderini hesapladigimda 10 bin km'ye kadar Hybridler zararda, 10 bin km üstü karda oluyor.

Bence yılda 15 bin km üstü yol yapıyorsanız hele birde LPG'li araca binmem diyorsanız Hybrid kesinlikle tercih edilir bir araç.

LPG'li araca biniyorsanizda tercih edebilirsiniz, bu Hybrid motor LPG ile uyumlu, YouTube da birçok video var , taktırıp memnun kalan çok yorum var.

Araç yokuş yukarı biraz bağırıyor çünkü devir yükseltiyor fakat çok rahat çıkıyor ben tıkanma zorlanma hissetmedim. Tavsiye ederim.

Hibrit araç sahipleri garanti bittikten sonra akü değiştirecekleri zaman, akünün fiyatını görünce pişman olacaklar.

• Teğmen
    117 Mesaj

Yakıt ortalamaniz nedir?

Genel olarak memnun musunuz?

Tavsiye ediyor musunuz Corolla Hybrid'i?

Merak ettim fikirlerinizi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    masterap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7497 Mesaj

Türkiye'de doğru düzgün hibrit araç ile alakalı sorun yaşayan yok, ne yaşamış ise yazsın da biz de öğrenelim madem.

Vaktim olursa bakarım sonuçta öğrenmenin yaşı yok ama akü işinde kural icat edildiği günden beri aynıdır. 15 günde bir aracı kullanmanız lazım, ısıdan ki burada Toyota'da koltuğun altında filtre var arada temizlemek gerekli, aküleri uzak tutmanız gerekli ve bu aksamları sudan uzak tutacaksınız yani motoru yıkamayı unutun. Bunun harici kullanıcının dikkat etmesi gerek bir kural yok, saçma sapan iş bilmeyen kişilere aracını elletmesi hariç tabi.

@airmen

• Binbaşı
    1763 Mesaj

arkadas galerıcı dedıkı daha cok ötv zammı gelcemıs ona gore hazırlanın

yanı alan cok kısı vazgecer

|
    |
  • Yüzbaşı
    798 Mesaj

Ne zaman ötv indirimi gelecek dedikodusu olsa arkasından zam geliyor. Almayın almayın diyenler olası bir kur hareketinin veya ötv artışının vebalini taşıyabilir mi.. Bir şey tavsiye etmeden bin kere düşünün..

• Yüzbaşı
    712 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BF033

Ne zaman ötv indirimi gelecek dedikodusu olsa arkasından zam geliyor. Almayın almayın diyenler olası bir kur hareketinin veya ötv artışının vebalini taşıyabilir mi.. Bir şey tavsiye etmeden bin kere düşünün..

şöyle bi 2.5 yıla bekliyorum ben

|
    |
  • Binbaşı
    1230 Mesaj

Fiyat nedir

|
    |
    realgs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1763 Mesaj

su an teslim alinabilir sifir araba yokmu

arkadas bir tane datcia var demisti gitti onu aldi

|
    |
  • Yüzbaşı
    289 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Nerede araç var söyleyin bilelim ?

Passat nerede var?

Golf nerede var?

Focus nerede var?

Corolla nerede ?

Scala nerede ?

2008 - 3008 nerede ?

216d nerede ?

A180d nerede ?

Muhtemelen bayilerin durumu hakkında bileğiniz yok.

İnsanları yanlış bilgilendirmeyin.

Varsa bayi adı, tahmini teslim tarihi ve satış Temsilcisi ismi paylaşın.

Kaynaksız asılsız bilgi paylaşmayın.

Senin elinde kaç araç var? Kaç araçlık stokla usulca kurbanlarını bekliyorsun??

Kaç tane araba stokladıysan bir an önce sat ve git bu forumdan lütfen.

Kat kat fazlaya sat. Çılgınlar gibi kar et, para kazan, ve doy artık. (tabi böyle bir şey mümkünse)

Ve senden rica ediyorum bir daha bu foruma yazma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temürrmelik -- 22 Ekim 2020; 3:39:4 >

• Teğmen
    117 Mesaj

Hybrid Corolla sahibiyim. Elimdeki evraklarda akünün 10 yıl , diğer aksamlarin ise 5 yıl + 2 yıl (ekstra ödedim) toplamda 7 yıl garantili olduğu yazıyor. Batarya fiyatını da servisten öğrendim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    bps kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    686 Mesaj

Stabil fiyatlı bir ülkede olsak 2021 de gelmesi planlanan Juke Captur Yaris Cross gibi araçları bekleyin derim.

Ama burası Türkiye işte B suvlar 300 bin deseler 2021de bakar kalırım ben.  

|
    |
    BayDingin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5416 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Fiyat nedir

Liste fiyatı, 241Bin

Aksesuar olarak 2 yıl garanti uzattım ve yan basamak taktırttım.

Toplamda 3850 TL. Yuvarlak hesap 245Bin'e geldi bana.

dışarıda Seramik kaplama yaptırtıyorum (kuzenimin yerinde),

kaskosu, Trafik sigortası,bagaj havuzu ıvırı zıvırı Yaklaşık 250Bine mal oldu.

|
    |
  • Yarbay
    5416 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: St.Cool

Stabil fiyatlı bir ülkede olsak 2021 de gelmesi planlanan Juke Captur Yaris Cross gibi araçları bekleyin derim.

Ama burası Türkiye işte B suvlar 300 bin deseler 2021de bakar kalırım ben.  

Yaris Cross Kasımda, Corolla Cross Martta diye duydum, kesin bilgi değildir.

• Binbaşı
    1296 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

Renk fiyat farkı mı var . Arkadaşıma aldık geçen hafta 144900 e ama beyazdı o.

Araçta ekstra paket var stil paket diye geçiyor.

Cruise kontrol, sis farı, çelik jant, deri direksiyon ve vites, park sensörü gibi eklentiler var.

Beyaz Renk aracım benimde.

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Cancer Clinical Trials
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,063
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.