Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4959. sayfa)

16 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 114 Misafir (19 Mobil) - 103 Masaüstü27 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
289.141
Cevap
4.624
Favori
47.045.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 49574958495949604961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Megane 1.3 tce 140 bg 240nm design edition aldım çok şükür fiyat performans c segment sedan geniş ve konforu tatmin etti. 192000 fiyat verdi stepne metalik renk c far ve icon ön panjur. Daha ne olsun. 250.000 olan kıytırık b segmentlerin içine geçince daraldım. C sedan alın abi toyota civic megane focus. Parçası bol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • börteçine@.m B kullanıcısına yanıt
    Aynı fiyata ve donanımla golf alabiliyorsan al tabi hocam.Focusun arkası golf 7 ye göre çok geniş.Bagaji da.Havadar ayrıca.Golfe ben de kötü demiyorum.Ama fiatları.cok yüksek lpg ye de uyumsuz
  • Manuel değil mi hocam bu paket?
  • Skoda Kamiq premium almayı düşünüyordum. Bayiler aralık ayında 230bin'e sattılar. Skodayla geçen hafta görüştüm. Elite ve premium olarak 2 paket gelecekmiş. Elite paketin 225-230bin, premium paketin 292bin olacağını tahmin ettiklerini söyledi. Elite pakette geri görüş kamerası, 17" jant, dijital klima, anahtarsız çalıştırma vs olmayacağını söyledi. İnternette elite paket için resimler dolanıyor, ne kadar doğru bilmiyorum ama ben bu arabaya 225bin vermem. Ford puma ve seat leon'u araştırmaya başladım.

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

• Manuel klima, butonsuz direksiyon, plastik jant kapağı, çevirmeli arka cam... Bu araca 100 bin bile verilmez. Alan enayidir.
  • Yurt dışında bu araç. Ülkemizdeki elite için sarı sitede ilan vardı en son.
  • rcpdrnc kullanıcısına yanıt

adamlar iyice şımardı. üç beş araba sattılar havalara bak.

• Babulican B kullanıcısına yanıt

Evet manuel joy design edition. Adana memleket Trafik öyle kazan kepçe değil. Geniş ferah osmaniye otoban çevre bağlantı yolları mevcut. 7 tepe İstanbul olsaydı otomotik versiyon bakardım ama İstanbul harici gerek yok keyifli bir araç. Civic anlamsız pahalı geldi. Toyota yeni motoru torku sebebiyle tercih etmedim. Focus ise aldığımda yoktu ama iyiki almamışım. Bu motora bayıldım.

• ali222 A kullanıcısına yanıt

Anladım hocam teşekkürler. Herhalde stok konusunda sıkıntı olmayacak.

• UmutBG U kullanıcısına yanıt
    Manuel klima hiç ama hiç yakışmamış bence kokpite
  • quote:

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

Golf ezer geçer

Golfün hiç bir jenerasyonu dizayn noktasında döneniminin sınıf araçlarını ezmemiştir ezemez. Diğer kriterlere bir şey demem ama Dizayn beyaz eşya modunda!

• magicmouse M kullanıcısına yanıt

far sensörünü de çıkarmışlar galiba doğuşoto nun özellikleri bölümünde yazmıyor

• road warrior kullanıcısına yanıt

Sadece focus efsanesi değil aslında bu dönemde bir çok şey daha bitti. Dizel motor mesela. Köklü bir

çok modelin üretimi sonlandı. Her dönemde en çok satan c- max mesela...B suv c suv diye bir şeyler çıktı meydane. (Geçen burada bir arkadaşın yazdığı Çok hoşuma giden şişko clio tanımı gibi )

üstüne pandemi altın döviz oynadı.. çoluk çocuğun wall street kurtlarını madara ettiği game stop vakası mesela... bakalım daha neler olacak..

• civcivx C kullanıcısına yanıt

Volcar’dan 546k fiyat alındı. Xc40 momentum siyah renk 2020 model. Galeriler daha ucuza satıyor şu an.

• risdis R kullanıcısına yanıt
    Motor ve fiyat politikasına göre başarısız
  • Şaka gibiler döviz kuru daha yüksekten %80 ötvden satmaya çalıştıkları premium paket aracı 231 sattılar Aralık ayında şimdi efendim o zaman elit paket yokmuş muş resmen fantezi yapıyorlar hangi paketin olup olmadığı önemli değil! Önemli olan şuan kur daha düşük ve premium paketi sen aralıkta 231 verebiliyorsan şuan daha uygun fiyata verebilmelisin elite pakette getiriyorsan ki elite olmaktan çok uzak olmasına rağmen 200-210 bin o aracın ederi şuan ondan dolayı arkadaşlar bayilerin fantezilerine göre saçma sapan fiyatlara veya elden para isteyenlere prim vermeyin ağzının payını verip şikayet edin .

Bu olay alenen yapılıyor bir iki şikayet ederiz sonra zamanla şikayetler arttığında devlet oradaki illegal olayın peşine düşer bekler iyice büyük cezalara yaklaşınca şaaaakkk diye yapıştırır acımaz zaten para kaynak lazım en güzelini burdan vurur .
  • Şuanda elinde polo 1.0 dsg comfortline olan bayi var mı acaba?

• nyamure kullanıcısına yanıt
    Volkswagen harici tercih etmeme sebebiniz nedir?
  • Peki yakıt ne durumda hocam
  • fblorenzo kullanıcısına yanıt
    Biraz alışkanlık biraz zevk meselesi. Eş dostun aracını sürdüm başka modellerde ama bana o kadar keyifli gelmedi. Dsg konforunu da riskli olsa da seviyorum.
  • 
Sayfa: önceki 49574958495949604961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.