Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: techaddict , mbkaynar , mbkaynar , techaddict , wasaby Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 48 Misafir (2 Mobil) - 49 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.022.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 14361437143814391440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha Cuma günü 134 bin demişlerdi. Ne hızlı artıyor yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrnckr11

Evet hocam 4 vitesli benzinli model. Biraz fazla yaktığını okudum. 5 10 bin km binip yaptığım km göre lpg taktırıp taktırmamayı düşüneceğim. Aracı çoğunlukla eşim kullanacağı için kendi bütçemde en mantıklısı bu idi hb araba olarak. Style paket multi medya ekli olarak 110 bine anlastım aldım bugün. Çok sağolun hocam Allah size daha iyisini nasip etsin
    Hocam hayırlı uğurlu olsun . Cam tavanli modelimi 110 bin

• Opel astra hb de 100 bine 0 faiz kampanyasi varmis.. Opel astrada fiyatlar nasil bilemiyorum. Opel arden yardimci olur sanirim.

• dorianyates55 kullanıcısına yanıt
    Flame xpack hurda bayiden 157 bin tl iken dream nasıl 160 a veriliyor anlamadım. Sizin gittiğiniz bayiden almayın bence. Ben 2 bayiden fiyat aldım ikisinde de flame xpack 157-158 e kadar düştü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seat ibiza xcellence paketli fiyat alan varmı?

• sadi_33 S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam style+multi medya ekli şeklinde. Sağolun daha iyisi sizin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Schtroumpf Grognon

superb bilmiyorum fakat makyajli kasa passat'ta liste fiyati uzerinden %25 civari indirim yapiyorlar. superb yakin zamanda makyajli kasasina kavusacagi icin benzer indirim orani yoksa almamanizi oneririm.
    showroomlar cok dolu ve araclar yok denmeye basladi, ulkede bekleyip kâra gecen gormedim. bir tek sene sonu satislari insanin aklini celiyor ama riskli.
    Teşekkürler hocam bilgiler için

• Selamlar. Size bir soru soracaktım. Daha önce yazmıştım. Oğlumun sağlık durumundan dolayı, ötv indirimi hakkı verdiler. 2 araba için teklif aldım gerçi aynı segment değiller ama yine de siz olsanız ne yapardınız.
    1- c5 aircross-130.000 TL(her özellik var) , 2- corolla flame 110.000 tl(lpg ile-anahtarsız çalıştırma ve hayalet gösterge var)
    Malum ötv muaf araçlar 5 yıl satılamıyo.
    Sizce gözümü karartıp c5 mi alıyım
    Yoksa Corolla mı alıyım

• geçen sene aldığım fiyatları buldum bir kaçını yazayım.

2018 ekim-kasım
    4x2 dizel elite tucson 183500
    4x2 dizel Elegance sportage 173000
    Executive Eco civic 137000
    Elegance Eco civic 128000
    comfortline dizel passat 190000
    dci icon edc megane 151000
    dci touch edc clio 117000
    dci icon edc clio 122000
    tce icon edc clio 104000
    benzinli elantra ov 105000(eski kasa)
    1.4 ov elite pan smart i20 92000(makyajlı)
    1.0 polo comfort cam tavan 117000
  • DonanımHaber ruhu ölmüş bitmiş veya bayii çalışanları tarafından bitirilmiş. Önceden fiyat paylaşımı sonrası iyi-kötü yorum yapılır alıcak kişi ona göre alırdı. Şimdi forum dışından kişiler gibi alışveriş yapılıyor. Burda paylaşılan fiyata pahalı dediğimizde her ne hikmetse aynı isimler fırlıyor; "herşey pahalanıyor, şuan almayan kaybeder, fiyat paylaşmıcaksanız konuyu terk edin, burası araç alım yeri aldırmama yeri değil" gibi tek taraflı ve yerine göre aşağılayıcı cümleler görülüyor. Alın kardeşim alın, bize ne. Tepe tepe kullanın araçlarınızı. 2-3 sayfa önce bana göre pahalı olan i20 4 ileri otomatik style cam tavan+multimedya 107 ye aldım denilirken şuan 110 a cam tavansız alan arkadaş görüyorum örneğin. Başkası da gelip görüyo aaaaa demek ki uygun fiyat diyor ama kazıklanıyorsunuz kardeşim haberiniz yok :)) piyasayı yükselten de bu saçma kazıklanma usülü :D güle güle kullanın araçlarınızı. Bakalım ben bekliyorum, Kasım'da inşallah beklediğim kampanya gelir de burdaki bir çok kişi pişman olur erken aldığına. Benim için tek soru işareti dolar kuru. Ona da yapabileceğim bişey yok

• mrb arkadaşlar.
    vw passat impression 1.5 dsg için 172000 fiyata anlaştım. haftaya teslim alacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dorianyates55

Dream için 160 bin lira fiyat veriyorlar. Visin ile Dream arasında kayda değer bir fark yok bence. farklı olarak Multimedia var ama navigasyon yok. oto kararan dikiz aynası var bir de varsa yağmur sensörü vardır fazladan. Bence 25 bin liralık bir fark yok.
    bahsettiğiniz farklardan çok daha fazlasını veriyorlar aradaki 25.000 tl'ye.

16inç lastik
    ÇELİK JANT
    OTOMATİK EL FRENİ
    HAYALET EKRAN
    MULTİMEDİA EKRANI
    SİS FARI
    OTOMATİK KLİMA
    OTOMATİK KATLANIR AYNA
    GERİ GÖRÜŞ KAMERASI
    DERİ DİREKSİYON
  • bende çocuğum için rapor alıp araba aldım makyajsız honda civic eco ececutive 109,500 e aldım
    toyota için passion otomatik 113 demişlerdi led far vardı çok güzel istersen ona bak, 5 yıl satılmayacak, bence yakıt sorun olur toyota için lpg taktırsan 4-5 binde öyle gider 115 e gelir sana flame de full bir araç değil yani
    c5 de yeni çıktı kırmızı rengini alıp kullanmak dizel birde bana daha mantıklı gibi geliyor.
    yakıt sorun olursa honda civic al lpg li memnunuz biz şimdilik
  • Alonj kullanıcısına yanıt
    Florya Mez

• Yeni kasa Elantra maliyetinden ucuza satışta (Ekim kampanyası 100 Bin TL)
    ABD pazarı için hazırlanan araç Türkiyede maliyetinden daha ucuza satılıyor şu an hurda teşviğiyle 100.000 TL. Kampanya ne zamana kadar sürer bilemiyorum resmen çılgınlık.
    Not: Forum yöneticisi Fiat çalışanı olduğundan duyulmasını istemiyor ve konuyu sürekli kapatıyor bu nedenle kampanyadan çevrenizi haberdar edin. Elantra dünyanın en güvenli ve en kaliteli araçlarından biri ve bu fiyata bedava. Tabiki bu birilerini kızdırıyor forumda ve bu nedenle konuyu kapatıyorlar :D
    Bazı araçların foruma reklam vermeye ihtiyacı yoktur kalitesi bellidir :D
    Donanımda da perde hava yastıklarından tutun , hız sabitlemeye kadar herşey mevcut 100.000Tllik versiyondahttps://www.hyundai.com/content/dam/hyundai/tr/tr/data/marketing/brochure/product/yeni-elantra/Yeni-Elantra-Brosur.pdf

• Forumda cete(anyhill, the anonymous, emir.ksk, lojistisyen, ir10, erka1907 vs

Forumda insanlara küfredip aşağılayan ve uzaklaştırma almayan bir grup var. Bunun yanında tanıdık yönetcileriyle birlikte insanlara kafalarına göre sınırsız uzaklaştırma veriyorlar. Konuları ve mesajları siliyorlar. BURAYA DİKKAT: Forumdaki anket oranlarına bile istedikleri gibi müdahale edebiliyorlar, anketlerede güvenmeyin derim. Bunların çoğu sürekli farklı hesaplarla EGEA reklamı yapıyorlar, egea 2.5 litre tuketıyor vb diye konular açıp insanları dolandırmaya çalışıyorlar. Benim tespit ettiğim kadarıyla lojistisyen, thecaliph, the anonymous, anyhill(DH yönetici), Kocaballi (DH Yönetici), ir10, Jeremy klakson, caprice classic, porsche911gt2, cnyttt, Fiat S.P.A. , Erka1907, Doblocu, yargicc, Du Hast, Emir.ksk, M. Erten, duggac, superchargeregea isimli uyeler ve dahasıda var. Ip adresınızı bıle bilip üç beş kişi paylaşıyorlar tehdit ediyorlar bu nedenle forum kuruculurıyla bağlantıları varmı bilemiyorum. Bu nedenle önlem amaçlı Googlea VPN eklentisi indirip yenı bir hesapla Otomobıl genel forumuna girmenızı öneriyorum zira cete elemanları bunları farkedenleri sınırsız uzaklaştırıyorlar forumdan. Şu anda forumdan uzaklaştırılan 100lerce kaliteli teknik bilgi sahibi insanlar var. Egea araçlarda fabrika çıkışı hatalı üretim oldukları youtubeda videolar var onları burda paylaşınca hemen konuyu kapatıyorlar. Ayrıca lojistisyen, duggac, superchargedegea ve birkaç üyenin daha Fiat bayisi çalışanı olduğunu tespit etmiş bulunmaktayım. Burada algı operasyonu yapılıyor insanlar dolandırılmaya çalışılıyor gerçekler ört pas ediliyor dikkatli olun kişilerin mesaj sayısı fazla diye bu tarz kişilere aldanmayın. Egea forumlarına bakarsanız şahısların mesajları zaten belli, dediğim konuları açarsanız hemen kapatılacak buda belli . anyhill adlı yönetici bunları kapatan kişi bunun harici Kocaballi isimli yöneticide olaya dahil oldu konuları kapatmaya bahane bulamayınca konu dışına taşıyıp görülmesini engelliyorlar ve yeni konu açılınca daha önce açılmış diye konuları kapatıyorlar, süresiz uzaklaştırma verdikleri niclerin ip sini listeye alıp aynı ipden yeni hesap açılınca troll üye fake üye diye hitap ediyorlar. Asıl Troll Anyhill ve Kocaballi adlı yöneticiler çünkü işlerine gelmeyen konuları görevlerini kötüye kullanıp forumu trolleyen insanları enayi yerine koyan kendileri. Bunun dışında size gelip küfreden ve tahrik eden olursa cevap vermeyın onun mesajı siliiyor size ise uzaklaştırma veriliyor anyhill tarafından. Çeteye dikkat savaşa devam. Hepinizi gözlerinizden öpüyorum
    EK: Yeni elantra maliyetinden daha ucuza 100 bin TL kampanyalı satılıyor bu konuyuda hemen kapatıyorlar kimse görmesin diye :D
    Egea arıza yakıt tuketım yağ yakma konusu açılırsa onuda hemen kapatıyorlar. Ula youtube ege arızası videosu dolmus bari onu ört pas etmeye çalışmayın :D

• quote:

Orijinalden alıntı: letourdefrance

mrb arkadaşlar.
    vw passat impression 1.5 dsg için 172000 fiyata anlaştım. haftaya teslim alacam.
    hangi bayi kardeşim?
  • letourdefrance L kullanıcısına yanıt
    hız sabitleyici olayını sorar mısınız :) hayırlı olsun
  • av.ak kullanıcısına yanıt
    Şimdiki aracımda var pek kullanmıyorum. 2.500 gibi diye hatırlıyorum. Havuz ve paspas sordum sırasıyla 700 ve 400 TL

• Yeni kasa Elantra maliyetinden ucuza satışta (Ekim kampanyası 100 Bin TL)
    ABD pazarı için hazırlanan araç Türkiyede maliyetinden daha ucuza satılıyor şu an hurda teşviğiyle 100.000 TL. Kampanya ne zamana kadar sürer bilemiyorum resmen çılgınlık.
    Not: Forum yöneticisi Fiat çalışanı olduğundan duyulmasını istemiyor ve konuyu sürekli kapatıyor bu nedenle kampanyadan çevrenizi haberdar edin. Elantra dünyanın en güvenli ve en kaliteli araçlarından biri ve bu fiyata bedava. Tabiki bu birilerini kızdırıyor forumda ve bu nedenle konuyu kapatıyorlar :D

Donanımda da perde hava yastıklarından tutun , hız sabitlemeye kadar herşey mevcut 100.000Tllik versiyondahttps://www.hyundai.com/content/dam/hyundai/tr/tr/data/marketing/brochure/product/yeni-elantra/Yeni-Elantra-Brosur.pdf

Bazı araçların foruma reklam vermeye ihtiyacı yoktur kalitesi bellidir :Dhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-podyum-motorlu-araclardan-yeni-elantra-1.6-style-719154530/detay

• 
Sayfa: önceki 14361437143814391440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.