Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (938. sayfa)

5 sn
288.936
Cevap
4.622
Favori
47.016.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Astra sedan 1.4 turbo otomatik sport paketın fiyatı nedir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emntstn -- 13 Şubat 2019; 17:51:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hunharca Eleştiri H kullanıcısına yanıt
    Tahsilat değil dostum tahsil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passat trendine manuel 1.4. benzinli 120
    Honda Civic Eco elegance 2019 125
    Toyota Corolla fiyatı şimdi belli olacak.
    Sizce hangisini secmeliyim. Pasat yakıt tüketimi konusunda bilgisi olan varmı. Bu hafta içinde artık alacam arabasiz zor oluyor..

• akremon A kullanıcısına yanıt
    Passat 2018 model benzinli trendline boş paket 116250 ye veriyor bayiler. 120 ye hız sabitleme ve kararan dikiz aynası ile sensörlü paket veriyorlar.

• tsmsk kullanıcısına yanıt
    Kredi kullandırıyorlar mı, acaba comfortline fiyatı hakkında bilginiz var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Passat donanım zayıflığı hariç diğerlerinden açık ara bence öndedir. Yakıt tüketimi Bursa için söyleyeyim sıkışık trafikte 8 lt yi geçmiyor. Ben araca alışkın olduğum için ve yumuşak kullandığımdan 7-7.5 arası yakıyorum. Honda servislerin garip tutumu ve araçtaki tasarım hatalarından dolayı tavsiye etmiyorum. Nedense Corolla da çok kalas bir araba gibi geliyor. Ayrıca ne kadar Corolla gördüysem kaporta sürtmelerde katlanmaya çok müsait gibi. Sanırım sac kalitesinden. Ayrıca iki arac c sınıfı iken Passat d sınıfı. Bu bile fark ettirir.

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Diğer firmalardaki gibi vw fiyat arttırmıyor. Nakit ne fiyat aldıysanız kredili de ona veriyor. Sadece düşük kredi oranlarında kasko ve garanti uzatımını şart koşuyorlar. Ama kredi oranlarında düşük değil sıfır faiz de yoktur seat ın aksine.

• Ben bu sartlarda ve lıstede duster alırdım. Stonıc, 2008, ecosport, aronayı dırekt eleyın. Sportage benzınlı yok, dızel sportage ve tucson ıle duster arasındakı fıyat farkı da cok acık. 4x4 oldugu ıcın konaya bakılabılır ancak dusterdan cok cok fazla yakacaktır

Edıt: mıtsubıshı eclıpse crossa da kesınlıkle bakmanızı onerırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 13 Şubat 2019; 19:11:17 >
  • Kuga dizel otomatik icin fiyat aldiniz mi peki?

• Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Astra Sedan manuel 1.4 turbo en boş kasa en son kaç oluyor ?

130 a dizel manuel passat fiyati alanlar vardi size onu tavsiye ederim yakit düşünmezsin hem de güncel motor, yeni passatlar 1.5 motora geçecek ama dizel hala ayni güç ayni tork bildiğim kadariyla.

• Çok tşkler kardeşim. Bana dizel için 140 dediler. Açıkçası dizelin bir cazibe si kalmadı. Gerçi alırsam ilk sefer benzinli kullanmış olacam hayirslis bakalım.

• Yeni corolla nin 1.6 life versiyonu olacak mi?

• gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    subaru fiyat uçuk. Suzuki Vitara benzin otomatik 127-154 bin arası. Seçenek olabilir ama iç-dış tasarımı beyenmedim, özellikle farlar çok demode. Ama sağlamlık ve sürüş zevki açısından üstün bir araba sanırım. Ama 150 bine Seat Arona otomatik dizel vs varken bu geride kalıyor sanki.
  • Eclipse cross güzel araba ama ikinci elde öldürürler bunu, bir kaç ilan var takip ediyorum satıcılar akla karayı seçiyor , yakıt falan da yüksek geldi 8.2 demiş ama reelde 10 lt görülür şehir içi ,neyse zevk meselesi alana hayırlı olsun.
    Yukarda Corolla Lice olacak mı denmiş evet olacak ve en baz donanımda otomatik sunulacak yarın lansman fiyatlarına bir bakmak lazım güzel bir fırsat olabilir , tanıtımda müdür öyle konuştu.

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    hocam zaten fiyatı düşünmesem 3008 alır geçerim :) içi-dışı motor şanzuman baya övgü alıyor. çok güzel araba. Sitesinde 250-260 bin fiyatı. 165 bin i vergisi düşmüş olarak hesaplıyorsanız diğerlerindede düşüyor sonuçta, pahalı bir model.
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    hocam zaten test sürüşlerine gidicem. Fiyat farkı var ama bir Dacia ya binmek var birde diğerlerine. Patron geçen ay x5 aldı bu arada, danışmanlık firmasıyız, araç azda gösterişli olsun; o yüzden Duster a soğuk bakıyorum. Birde sağlamlık işi var. Passat la korkuluklara girdim 110km\s ile, korkuluk kalmadı ortada ama Passat ta çizik yok. Duster olsaydı ölmüştük dedik.

Mitsubishi eclipse-cross da güzel arabaymış ama yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 2. el piyasası yok bu araçların, yakıtta fazlaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musty3535123

hocam zaten fiyatı düşünmesem 3008 alır geçerim :) içi-dışı motor şanzuman baya övgü alıyor. çok güzel araba. Sitesinde 250-260 bin fiyatı. 165 bin i vergisi düşmüş olarak hesaplıyorsanız diğerlerindede düşüyor sonuçta, pahalı bir model.
    Vergisi düşmüş derken?
    Normal anahtar teslim fiyatı.
    Fiyatı yüksek doğru ama karoq benzinli otomatik 166 bin favorim deyince 3008 daha iyi alternatif olur.Tabi karoq u anahtar teslim kaça veriyorlar bilmiyorum.
    Tabi b segment 2008 crossland gibi araçlara göre fiyatı yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 13 Şubat 2019; 21:21:40 >
    Segment farkı var hocam Passat alın geçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 13 Şubat 2019; 21:39:10 >
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    hocam tam anlayamadım kusura bakmayın. 3008 in sitesinde 250 bin civarı fiyat gösteriyor. Siz 165 bin fiyatı nerden gördünüz ?
  • 
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.