Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (692. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: rtscnmkhy , techaddict Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 49 Misafir (3 Mobil) - 47 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.022.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ahmett_han

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Aralık ayının ilk haftası bayilerde olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALOK

Oncelikle araciniz hayirli olsun. Aracın yeni kasası gelecek . ellerindeki stoğu eritmek için uygun fiyat veriyorlar. Yeni kasa fiyatı o zamanki euro kuruna görede yuksek olabilir. Premium line uzerine comfort pakette alirsaniz daha keyifli bir araciniz olur. 320 dizelede 270 bin tl gibi uygun fiyat verdiler.

Alıntıları Göster
    Yeni kasa 3 gercekten guzel , ve farkli .ben kur fazla.oynmassa surpriz fiyatlarla satisa cikabilir saniyorum.ilk planda 330 320d lerde 330.000 gibi bir rakam bekliyorum acikçasi.( lansman fiyati), bunun yaninda sene sonu guncel kasa 3.20d yi 250.000 gibi rakama duserlerse buda bayagi bir firsat olur,alinip 5 sene rahat binilir

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Geçen hafta bir arkadaş Sakarya Kia bayisinden Sportage Elegance beyaz otomatik aracı 123 bine almışti.
    Pazartesi avcılar kia bayisine gittim. Turkiyede Sportage kalmadı diyordu. Hatta içeri 2. El Sportage koymuşlar.

• Eudo E kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşım a4 sportpaketi 262 bine aldı Kartal doğuş otodan.Dün teslim aldı .Dün fiyat 238 e düşmüş.Bayiyi ayağa kaldırdı.24 binimi isterim diye.Faturakesildiği için veremeyiz demişler.yerine boya koruma ve 1 bakımı ücretsiz vermişler .

Sizce bu aracın fiyatını 192 ye çekip 262 bine alan adamların gelip bayiyi yakmasını isterler mi.

Ayrıca ellerinde dynamic deri koltuk araçlar var.Eğer design ve spoetu 192 ye satarlarsa dynamicleri 160 a mı verecekler .

Hepsi ayrı bir sorunsal.

3 fiyatı düştü kasa değişecek,q3 kasa değişecek,q2 satmadı dedik ama a4 design ve sport en çok satan modeli zaten 232 den satar bunları

• Audi A4 1.4 TFSI Design Paket 232.000 TL + Kampanya ile 100.000 %0 faiz 12 ay vadeli alabiliyorsunuz (Kartal Doğuşa sordum)

Temmuz çekilmiş videoda 4,99 kur sabitli kampanyalı fiyatı aynı aracın 235.000 TL denmiş
    (Temmuzda EURO: 5,5 TL, DOLAR: 4,8 TL idi)
    https://www.youtube.com/watch?v=n6e0XuwRD8c

Bir alt model için 15 bin tl fiyat farkı demişler

Audi A4 1.4 TFSI Dynamic Paket 237.000 TL + Sanırım bunlara kredi imkanı yok onu fiyat yüksek olduğu için sormadım
    Bu modelde kampanya olmadığı için fiyatı da yüksekmiş.

Yani ÖTV indirimi diye düşünüyorsak ÖTV indirimi henüz etkilememiş etkiler mi bu yıl sonuna kadar bilemiyorum. Telefon ile ulaşmak bile çok zor sanırım talep var.

ÖTV -> ÖZEL TÜKETİM VERGİSİ (Devletin gözünden)
    ÖTV -> ÖZEL TİCARET VERGİSİ (Özel sektörün gözünden)

oldu diyebiliriz.

Bir yanlışım var ise düzeltin çok fazla araştırıyorum. Artık modeli geçtim ÖTV gerçekten var mı yok mu onu araştırmak ile meşgulüm.

Asıl soru şu 4,99 Kur sabit kampanyalı fiyatı 235.000 TL olan araç nasıl olurda 5,2 Kur + ÖTV indirimi ile 232.000 TL olur ?

Bu soruyu daha çok kur düşmedi zaten yüksek bayiler ne yapsın diyen arkadaşlara soruyorum. Şimdi kur DÜŞMEDİ Mİ ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRescon -- 2 Aralık 2018; 16:41:59 >

• BU BİR SUÇ DUYURUSUDUR!!!!!BÜTÜN DH FORUM ADMİNLERİNE SESLENİYORUM O KADAR GEREKSİZ ARABA MUHABBETİ DÖNÜYOR Kİ BİR TANE ARAÇ FİYATI GÖREMEDİM 2 SAYFADA....
  • Reno dan kadjar 1.5 dizel otomatik icon icin fiyat alan oldumu arkadaşlar?

En asagi İstanbul icin hangi bayiyi zorlayayım,reno da bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: texmo

Yeni kasa 3 gercekten guzel , ve farkli .ben kur fazla.oynmassa surpriz fiyatlarla satisa cikabilir saniyorum.ilk planda 330 320d lerde 330.000 gibi bir rakam bekliyorum acikçasi.( lansman fiyati), bunun yaninda sene sonu guncel kasa 3.20d yi 250.000 gibi rakama duserlerse buda bayagi bir firsat olur,alinip 5 sene rahat binilir

Alıntıları Göster
    Öncelikle 330 benzinli geleceği söylendi. Yıl sonuna doğru dizel gelecek dendi. O zaman ki euro kurundan aracın fiyatı bence ortalama 4 yüz bin tl yi bulabilir. Ayrıca 320 dizel için bence 270 bin tl de çok iyi rakam.

• Toyotadan fiyat teklifi alan var mı aralık için?

Bir arkadaşa otomatik corolla bakıyoruz.

• serbestkursum S kullanıcısına yanıt
    Motor hacmi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Borusan oto'yu aradım 3.18i premium line için 192'ye anlaştım. deri koltuk cam tavan geri görüş kısmen dolu araba. Hali hazırda 3.16i kullanıcısı olduğum için aractan da fazlasıyla memnun olduğum için A4 ve doğuş oto naznı cekmeye gerek yok. Normalde hepsi satıldı dedi, benim param hazır deyince o zaman ayarlarım dedi büyük ihtimal. Aksilik olmazsa salı ya da çarşamba günü gidip alacağım. İyi ki Aralık ayını beklemişiz.
    Cok mantikli bi hareket yapmissiniz. Hayirli olsun.

A4 bekleyenler bence de acele etmesin, dogusun sagi solu beli olmaz. 24bini geri verin diyenler gibi sizde sonra 40bin tlnin arkasindan soguk su icmeyin. (En kotu ocak ayinda yine ayni fiyata alirsiniz. Malum otv indirimine girmiyor bu fiyat ile.)

• Hayır,düşünürsün firma olarak ama bir şey yapamazsın indirim belli olmuş ise. Devlet ötv matrahlarını yeniden düzenlediği zaman diyorsunuz değil mi bu 192 olayını? Aracı gümrükten çektin fiyatlandırdın ve satışa hazır hale getirdin bu arada ÖTV dilimi güncellendi,mecbursun farkı düşmeye. Aradaki farkı zam yapamaz mı derseniz yapamaz kafasına göre dava açılırsa kaybedersiniz. O yüzden ÖTV indirimi de bir anda kasım başında ilan edildi örneğin. Biz de kendimize aldığımız aracımızda bile 17 bin TL zarar ettik,sonuçta acelemiz yoktu istesek Kasım ayında alabilirdik.

Yine ay içinde ortada birşey yokken bir malı ani indirim veya fiyat artışı yapamazsınız, devlet yine neye göre bunu yaptın diye hesap sorar. Eğer yukarıdaki araçta da eğer mantıklı bir gerekçe varsa ki vardır kesin firmanın, bir anda ben indirdim bu kadar sonra çıkarttım bu kadar deme şansı yok. Dava açılsa kaybeder firma yine.

• tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Bmw indirdi hocam. Kurun düşüşü mazaret olarak gösterilebilir. Daha 1 hafta önce bana 242 dedikleri aracı şimdi 192'ye veriyorlar.

• Hayırlı olsun ama sizin durum farklı. Yukarıdaki X-Trail örneği için yazdım yazıyı. Audi olayında da klasik bu ay farklı gelecek ay indirime girdi olayı. Bu hep olur. Eğer sizin aldığınız araçta ilandaki araç ise Borusan ikinci elde daha pahalıya satıyor demek ki.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-premium-selection-onayli-otomobil-100.000tl-12ay-vade-0faiz-629043994/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenekekutu -- 2 Aralık 2018; 15:22:46 >
  • SilverAgent S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşınız için demiyorum zaten aracı teslim aldığı gün zararı yapmış verdiği tepki doğal, fakat eğer alıcı *ben pahalıya aldım artık benden sonra yapılan indirimi kabul etmem bayiyi yakarım* zihniyetinde olacaksa ülkeyi toptan kapatıp gidelim biz, çünkü böyle bir toplumdan bir cacık olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temürrmelik -- 2 Aralık 2018; 15:17:12 >
  • K.Kahriman kullanıcısına yanıt
    Advence otomatik 112 kalmamıştır

• A4 design pakette indirim bekleyen arakadaşlar için söylüyorum mantık olarak 2 bin tl indirim birşey değil ama doğuşun elindeki dynamic donanımlı a4 araç stoğu eritilmek isteniyorsa doğal olarak da eldeki araçlar tükenene kadar indirim beklemeyin. Audiyi de biraz tanıyorsam eğer ötv indirimi devam ederse design paketleri de eldeki baz paket araçlar bitince aynı fiyata satar.

• tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Aynen bu araç. İlanlar eski tarihli fiyatları 1 Aralık itibariyle indirdiler.

• Toyotadan ayırttığım corolla touch multidrive s için mağazaya gittiğimde hem liste fiyatından almak zorundasınız hem de 11 bin liralık lpg kiti+navigasyon almak durumundasınız denildi. Tam 113800 fiyat verildi. Sıfır faiz de yok denildi.Hadi sıfır faizi de anlarım toyota tr kaldırdıysa yapacak birşey yok. Temsilci arkadaşa diyecek birşey yok tamamen bayii politikasının oyuncağı oldum ve sinirli bir şekilde çıkıp pazartesi sabah kaparoyu iade istedim.
    Derken bacanağım pazarlık yapıp nakit ayıramadığı için alamadığı honda civic premium eco otomatik aracı önerdi. Bir saat işinde karar verip kaparo yolladım. 30 bin sıfır faiz+16”elegance paketteki aliminyum jant+10” inç executive paketteki navigasyonlu multimedya ile 117’ye anlaştım.
    Rakam Toyota’nın beni kucaklamaya çalıştığı rakam ve lpgli olsa da gerek sıfır faiz gerekse de 7500 liralık eklentilerin olduğu araç olması bakımından honda civic’te karar kılmış oldum.Elegance paketten farkı sanırım koltuk ısıtma ile sunroof olsa da multimedya eklentisi gayet güzel oldu ki elegance paketteki multimedya 7” olması lazım. Tamamen şans işi oldu. Aldığım araç kaparosu yatırılmış ancak kredi onayı çıkmadığından geri dönmüş son araçtı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hyundai kona:Hurda bayiden 1.0 102,1.6 elite 118 30 bin 12 ay 0 faiz.
    Golf 1.0 comfortline manuel düşünüyordum fakat vwden hala ses çıkmadı.Kasım ayı fiyatları duruyor.Uygun kampanya olmazsa kona 1.0 alacağım gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Borewin -- 2 Aralık 2018; 15:57:8 >
  • 
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.