Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (596. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 73 Misafir (10 Mobil) - 67 Masaüstü15 Mobil4 iOS
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.023.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayilerde toyoto corolla 1.6 life modeli yok. Bu sene gelmeyecek mi artık? Bilgisi olan var mı?
  • Liste fiyatı 175 bin tl olan bmw 1 serisi için %80 engelli raporu olan birisi için ne kadar engelli indirimi olur
    Yorum yapıcak olan var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ftrhüseyin kullanıcısına yanıt
    İki çocukla ben de poloya biniyordum. Rapid aldım, hem arka koltuk hem de bagaj yeterli. Ön konsol alışık olduğunuz vw düzeni. Malzemeler biraz daha sert ama, araç genel olarak sessiz ve konforlu. Yol tutuş, bağımsız arka süspansiyon, malzeme kalitesi gibi şeylere takılmazsanız, 100bin altına sıfır otomatik bulunabiliyor. Polodan sonra bana bir üst segment gibi hissettiriyor, bu şartlarda mantık aracı olarak tavsiye ederim.
  • alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Normal bir dolar/tr seyrinde; civic oto executive lpg 30000 dolar karsılıgı satılıyor. geçmiş yıllardaki fiyatlara da bakarak fark ettim.

buna gore;
    30000x 5,3 = 159000tl %50 otv ile.

vergisiz fiyat= 89900tl

ötv indirimli+kdv li fiyat= 143000tl. şu anki bana teklif edilen fiyata çok yakındır.

Bu sonuca göre, "yandık, bittik" diye ağlayan bir sektörün, aslen hiçte o kadar yanmadıklarını veya bitmediklerini görüyorum. Devletin ötv indirimi ile eylül ve ekim'de biten satışlarını tepeye çıkartıp, durumdan istifade ediyorlar. Aksi bir halde, kendileride piyasayalarını rahatlatmak adına bir fiyat uygulaması yaparlardı diye düşünüyorum.Şu anda, yaptıkları satışların keyfini çıkartıp, müşteriye kolaylıkla sırtlarını dönüp *umursamamak. => *(honda tekbaş Adana).

Yanılıyor olabilirim. Hatam varsa af ola. Saygılar.
  • _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    Dun 125bın tl okudum dıye hatırlıyorum ama ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam teşekkürler tavsiye için yaklaşık 3 hafta önce aldım araci.O zaman burda fiyat paylaşan hickimsecikler yoktu ben aracı aldığım hafta otv muhabbeti gelişti buralar senlendi size de aracınız hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim.

Arkadaşlar ben de Rapid Spaceback düşünüyorum fakat 2019'da Rapid'in yerine Scala gelecekmiş bu yüzden tereddütteyim.Piyasası çok düşer mi sizce?
  • astalavista_b A kullanıcısına yanıt
    Bayii sordum gelecek dedi

• Aliekber21 A kullanıcısına yanıt
    Bu corallayı neden alıyorsunuz hele o açıklı renkli kumaş ve konsol döşemesi yüzünden kusması gelen yok mu ya

• aggalor A kullanıcısına yanıt
    ekim ayında 2000 küsür satış yaptı.. 115 civarına elegance eco - 125 civarına exe verdiler.. şu ara fiyatı çok yükselttiler. ben aralıkta tekrar indirim olacağını düşünüyorum..
  • 120 Bin lira civarı alınır.
  • dwho kullanıcısına yanıt
    Hocam o parayla ancak alabiliyoruz siz baska bildiginiz iyi bir araba oneriniz varsa soyleyin alalim

• 105 alinacak otomatik araba oneriniz

• quote:

Orijinalden alıntı: titan1905

ekim ayında 2000 küsür satış yaptı.. 115 civarına elegance eco - 125 civarına exe verdiler.. şu ara fiyatı çok yükselttiler. ben aralıkta tekrar indirim olacağını düşünüyorum..
    Aynen beklemk gerek simdilik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliekber21 A kullanıcısına yanıt
    seat 1.2 tsi otomatik benzinli style

• Cevaplar için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş 1.6 exe eco otomatik honda 135 e aldı..
  • okirgil O kullanıcısına yanıt
    Cimere şikayet edeceksin böyle dolandırıcıları olacağı olan o

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zed Z kullanıcısına yanıt
    arkadaşın eski aracı bağımsız süspansiyon olan golf olduğu için rapid'de olmadığını belirterek aradaki fark olarak yazmıştım.
    hayırlı olsun iyi günlerde kullanın, ne aldınız yeni araç olarak?
  • 
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.