Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1073. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10711072107310741075
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekenh9 veya h9r daha indirime girebilir mi ? Bekleyeyim mi alayım mı ? Bu arada 19 ekimde sipariş ettiğim 1 dolarlık tornavida seti hala gelmedi , takipsiz kargoydu ne zaman gelecek ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan-_- kullanıcısına yanıt
    Aynı bilgilerle, tek satırda doldurun lütfen
  • yakup_b Y kullanıcısına yanıt
    İlgileniyorum ben, merak etmeyin
  • agmerhamto kullanıcısına yanıt
    29 Aralık tarihine kadar teslim edilmezse support.gearbest.com adresinden iletişime geçin lütfen.

İndirimler için talep formu iletme isteğinde bulundum, cevap bekliyorum.
  • Bilmiyorum çin için Kara Cuma cyber pazartesi bir şey ifade eder mi ama xiaomi mi band 2 ye indirim gelirse süper olur halihazırdaki kod bitmiş.

• Kargoyu nereden takip edebilirim hızlı kargo seçtim 8 - 10 gün yazıyordu neyle geliyor kargo hangi firma ?
  • Meizu ep52 yeni bir indirim gelir mi?

• Özel mesaj kabul etmediğiniz için buradan yazıyorum:

Merhabalar,

Stok ve yoğunluk sebebi olabilir.

support.gearbest.com adresinden ticket sismiyle iletişime geçip, detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • İnter ile 4'ünde sipariş verdiğim sipariş 10'undan beri "Arrived at airport" statüsünde bekliyordu. Bugün mail attığımda şöyle bir cevap geldi.

İlgili gönderinizin ülkemize varışı sağlanmış olup, gümrük işlemleri bitirilmiştir.
    Gün içerisinde adresinize teslimatını bekleyebilirsiniz.

Bugün teslim edeceklerini söylüyorlar. Bence şuanda geç geliyor gibisinden yüklenmek doğru değil, bir anda çok fazla yoğunluk oluştu ama belli bir düzene oturunca daha iyi olacaktır. Unutmayalım ki bundan 1 sene önce 2-3 ayda gelmeyen 11.11 siparişleri vardı. Gearbest Türkiye'deki müşterileri için iyi şeyler yapıyor, mümkün olduğunca destek vererek diğerlerinin de aynı hizmetleri sunmasını sağlamalıyız.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Üstad öncelikle çalışmaların için çok teşekkür ederi, sayende bir sürü ürünü hem yurtiçi hem de yurtdışı mağazalarından çok daha uygun fiyata aldık. Neredeyse 30 siparişim olmuştur ve her biri en fazla 20 günde elime ulaştı.

Şu ürünün indirim kodunun süresi bitmiş galiba. Tekrar aktif etmesini talep etmen mümkün mü ?

Edit: Ürünün linkini eklemeyei unutmuşum POFAN P11 Mikro USB Şarj ve Data Kablosu / İndirim Kodu: 1111TR0904 / 2$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakteristik61 -- 15 Kasım 2017; 17:41:10 >
    Konuya dahil değilim fakat "Tarafıma iade edilen tutar ile tekrar GB'den alışveriş yapmak zorunda kalıyorum." demek istenmiş sanırım.

Yani iyi kötü bir şekilde iade aldığına sevinmemiş de tekrar bu tutarı GB üzerinde kullanmak zorunda olduğundan yakınmış arkadaş.
  • Vergi ücreti GB Cüzdana yüklenecek değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Bu ürün de güzeldir :https://m.gearbest.com/digital-antenna/pp_452930.html

$12.99

MiraScreen G2 Wireless HDMI Dongle Miracast Airplay DLNA 211762101
    Airplay DLNA
    17.99 usd
    indirim bekleriz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 15 Kasım 2017; 17:6:12 >
    Sağolun hocam

• http://tms.alljoylogistics.com/default/index/track adresinden takip edebilirsiniz. Ürün türkiye'ye ulaştıktan sonra mng kargoyu arayıp ALJTRile başlayan takip numaranızı verip yurt içi takip numarasını alarak takip edebilirsiniz.
  • type c 3.5mm ceviriciyi aldım benım cıhazda kulaklık yerı sorunlu el carpdımı muzıgı durduruyor falan soprunlar vardı hadı bakalım

usb ledd xıaomıde dun aldım bugün kargolanmıs

• Xiaomi Yeelight Akıllı RGB LED Şerit / İndirim Kodu: TRGBTR033 / 20$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi ROIDMI B1 Mavi Işıktan Koruyucu Gözlük / İndirim Kodu: TRGB101319 / 30$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

NO.1 S9 Akıllı Saat / İndirim Kodu: NOS9TR / 30$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Beelink GT1 Ultimate 3GB DDR4 + 32GB TV Box / İndirim Kodu: BGT1TR1 / 60$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Samsung 850 EVO 250GB SSD / İndirim Kodu: TRGBTR023 / 86$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Baseus Yiven 8 Pin Şarj ve Data Kablosu / İndirim Kodu: CHARGJP / 2$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Baseus Yiven Micro USB Şarj ve Data Kablosu / Flaş İndirimli / 3$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

SCISHION V88 Mars II TV Box / İndirim Kodu: GBV88MAD / 23$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Canvas Erkek Sırt Çantası / İndirim Kodu: 5Lbagjx / 5$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

JJRC H49WH SOL Kameralı Drone / Flaş İndirimli / 32$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Siroflo S01 Bluetooth Kulaklık / Flaş İndirimli / 11$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise S9 Akıllı Bileklik / Flaş İndirimli / 15$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

8 in 1 Çok Fonksiyonlu Mutfak Yardımcısı / Sabit Fiyat / 5.4$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Quelima SQ12 Mini 1080P FHD Araç Kamerası(Sınırlı Sayıda) / Flaş İndirimli / 14$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Bluetooth Spor Kulaklık - Mini Version / İndirim Kodu: TRGBTR006 / 23$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi LYEJ02LM Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: LYEJTR / 8$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Somic G941 Aktif Gürültü Önleyicili USB Oyun Kulaklığı / İndirim Kodu: TRGB101310 / 35$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

GameSir G4s Bluetooth V4.0 / 2.4G Wireless / Wired Gamepad / İndirim Kodu: TRAB057 / 25$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Motospeed CK888 RGB Mekanik Klavye[CK104] ve Oyuncu Faresi[V30] / İndirim Kodu: TRAB043 / 40$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KZ KZ - ES3 Kulakiçi Kulaklık / İndirim Kodu: TRGB101323 / 9$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

D900MINI Kablosuz Kulaklık / İndirim Kodu: TRGB101316 / 17$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Meizu EP51 Bluetooth HiFi Spor Kulaklık / İndirim Kodu: TRGB101318 / 20$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Chuwi Hi8 Pro Tablet PC / İndirim Kodu: TRAB052 / 77$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Teclast X80 Pro Tablet PC / İndirim Kodu: TRGB101301 / 70$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise H96 Pro+ TV Box - [3GB RAM + 32GB ROM] / İndirim Kodu: TRGB101306 / 58$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Hediye kartı olarak hesaplara tanımlanacak
  • Jumper Ezbook Pro 3 için

13.3 çanta kampanyası isteriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Code you entered has expiredXiaomi Mi LYEJ02LM Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: LYEJTR / 8$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10711072107310741075
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.