Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sunshines35
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 67
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lg SJ9 Dolby-Atmos Soundbar Teknosa 1999 TL başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
2000 tl ye kral 3+1 ses sistemi toplanır buna para verilmez.... Mesaja git »
DEFINITIVE CLUB (yeni fotolar eklendi) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (29 gün önce)
Biraz deneme fırsatı buldum ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim; 2002 yi bağladıktan sonra center kanaldan daha hacimli ve daha berrak bir ses alıyorum... Mesaja git »
Center hoparlör seçimi başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
heco c102 center için kullanan varsa görüş alabilir miyim? 600-750 fiyat skalasında önerebileceğiniz sırıf ya da 2. el başka bir model olur mu?... Mesaja git »
Center hoparlör seçimi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (30 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, 500-700 arası bir bütçe içerisinde iyi ses veren kaliteli bir center hoparlör almak ihtiyacım var. Yerim çok geniş olmadığı i... Mesaja git »
Heco 302 ile hangi center hoparlörü almalıyım? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Sr7010'da suite c0.7 ile c0.8'in farkını dahi net bir şekilde anladım tek sahnede. Anlamak isteyen hobbit 3 smaug'ın okçu ile olan konuşma sahnesini a... Mesaja git »
DEFINITIVE CLUB (yeni fotolar eklendi) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Arkadaşlar durumlar görecelidir. Alım gücünüze göre ve fiat performans ilişkisine göre değerlendirin.Klipsch mi iyidir definitive mi demek; mercedes ... Mesaja git »
DEFINITIVE CLUB (yeni fotolar eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
üstatlar selam, Filmde diyalogları merkezden almak için stereo amfimi satıp, hibrit bir avr ye geri dönüş yapıyorum, (eski bir pana-technics modeli). ... Mesaja git »
Samsung 65MU7000 mi? LG 65Uj750V mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
geçmiş olsun , 49" farklı bir panel, 60 hz ve kontrast çok düşük. ben olsam hiç bulaşmazdım.... Mesaja git »
Samsung 65MU7000 mi? LG 65Uj750V mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
sadece 65 likler için yazıyorum +samsung 120 hz, lg 60 hz +samsung va panel, lg ips +parlaklık ve contrast değerleri yüksek (lg nin bilinmiyor) Bunla... Mesaja git »
Metal Gear Solid V PS4 Sec. Hesap konusunu başlattı (2 ay önce)
Oyun adı: Metal Gear Solid V Phantom Pain Pri-Sec: sec Alındığı ülke: TR (oyunun türkçe dil seçeneği yoktur) Fiyat: Geçici takas yapıldı. İletişim ... Mesaja git »
Arkadaşları

maxx1903

lumpazivagabundus

turuncu55

b3stboy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Metal Gear Solid V PS4 Sec. Hesap
Alıcı: akayemrecan
Tarih: 10 Mart 2018; 10:13:30
Yorum
Genel Puan

Ürün: Ratchet & Clank Kutulu Türkçe Tertemiz
Alıcı: Herman_Wolff
Tarih: 12 Ocak 2018; 10:36:03
Yorum
Arkadaşa çok teşekkür ederim. Çok çabuk gönderdi oyunu. Hızlı ve güvenilir bir arkadaşımız. Sizler de kesinlikle güvenebilirsiniz kendisine.
Genel Puan

Ürün: Uncharted 4, Bir Hırsızın Sonu
Alıcı: Fixx
Tarih: 2 Ocak 2018; 20:06:49
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156