Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sunshines35
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 68
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
bir arkadaş aldı, denedim beğenmedim . bütçeyi biraz artırıp 2. el stereo sistem ya da 3.1 sistem yapmak en güzeli.... Mesaja git »
Apple'dan büyük zam: iPhone X 7500 TL oldu! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
xiaomi al geç keyfine bak... Mesaja git »
MGS V sec hesap konusunu başlattı (7 gün önce)
Oyun adı: Metal Gear Solid V Phantom Pain Pri-Sec: sec Alındığı ülke: TR (oyunun türkçe dil seçeneği yoktur) Fiyat: 10 İletişim :Pm Ödeme: Garanti... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
bf1 devrim (sec) mgsv phantom pain (sec) inside (pri) satılık 10 TL ya da takaslık..... Mesaja git »
tornavida ucum vardı önceki setten kalan, uçları da aeg aldım hb dan ayrıc 32 mm panç da aldım ahşap ve alüminyum delme de sorun yok ancak duvarda ... Mesaja git »
vida basit delme işleri için ürün güzel iş görüyor ancak , şu an olsa 300 TL ye çıkıp, gökhan isimli üyenin önerdiği makita yı denerdim dolayısıyl... Mesaja git »
https://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/einhell-th-cd-12-2-li-akulu-vidalama-337878509?sc_extrf=Donanimhaber... Mesaja git »
hayır çift vitesli 25nm torklu olanları 150-160 tl civarında.... Mesaja git »
bu cihazla ilgili teknik detaylarını inceleyeceğim, internette pek bir döküman vs bulamadım o yüzden başka bir cihaz tercih ettim. ağır işten kastınız... Mesaja git »
şarjlı vidalamaya aeg matkap uçları taktım, bir miktar yalpalama mevcut, sanki benzer durumun olduğuna dair mesajlar okudum sizce bu normal midir?... Mesaja git »
Arkadaşları

maxx1903

lumpazivagabundus

turuncu55

b3stboy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: MGS V sec hesap
Alıcı: erengiray1
Tarih: 8 Temmuz 2018; 21:31:11
Yorum
Genel Puan

Ürün: Metal Gear Solid V PS4 Sec. Hesap
Alıcı: akayemrecan
Tarih: 10 Mart 2018; 10:13:30
Yorum
Genel Puan

Ürün: Ratchet & Clank Kutulu Türkçe Tertemiz
Alıcı: Guest-434FA9141
Tarih: 12 Ocak 2018; 10:36:03
Yorum
Arkadaşa çok teşekkür ederim. Çok çabuk gönderdi oyunu. Hızlı ve güvenilir bir arkadaşımız. Sizler de kesinlikle güvenebilirsiniz kendisine.
Genel Puan

Ürün: Uncharted 4, Bir Hırsızın Sonu
Alıcı: Fixx
Tarih: 2 Ocak 2018; 20:06:49
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125