Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
devrimdoga
Gerçek AdDevrim Doğa Aydemir
Doğum Tarihi1 Mayıs ****
MeslekBilgisayar Mühendisi - Katı Model Çizim
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 72
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
14-17 bin lira arasında ilk araba tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
1.2 palio performans nasıldır hocam? fiat markası beni korkutuyor açıkçası lineadan sonra accent excel o civarlarda dolanıyorum sitelerde şu an... Mesaja git »
14-17 bin lira arasında ilk araba tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
2. eli nasıldır indicaların hocam, solenza pek hoşuma gitmiyor açıkçası...... Mesaja git »
30 bin bütçeye çıkmak emin olun imkansız değil fakat şu an öyle bir işe kalkışırsam bu beni çok zorlar, önümü keser. bana o paralara idare edebilecek ... Mesaja git »
14-17 bin lira arasında ilk araba tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Var hocam o yüzden konu açtım zaten...... Mesaja git »
14-17 bin lira arasında ilk araba tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
2. eli nasıldır hocam sösöylediğiniz modellerin?... Mesaja git »
o paralara siz alır mıydınız?... Mesaja git »
Latitude mu Modeo mu? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
2011 veya 2012 modeline amcamın sahip olduğu araç, bir kaç kez kullandım. Tok ve ağır bir araç. Konforu yüksekti, koltukta masaj imkanı bile vardı. Mo... Mesaja git »
14-17 bin lira arasında ilk araba tavsiyesi konusunu başlattı (28 gün önce)
Selamlar dostlar, iş yerimizde (dedem babam ben ortak olarak) kullandığımız 2011 model 1.3 dizel linea'mız var. Dedem hor kullandığından aracın her ye... Mesaja git »
Samsung delikli ekranlar için en küçük sensörünü duyurdu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
sensörleri ekran altına gizlemek zor değil, sadece geçiş sürecinin sancını ve uzun olması ceplerini daha çok dolduruyor. bu insanlar aptal değil değil... Mesaja git »
Trafik cezalarına 2019'da zam yapılmayacak başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
sırf para cezası var diye değil, bedel ödenerek bunun yanlış olduğu fikrine varılmış olarak kurallara uymak gerekir. ülkece sıkıntımız budur işte.... Mesaja git »
Arkadaşları

gun

OverClocK1ng

By_e

Bukalemun

chinpoko

BluPassione

swat57

CSB yazmayan adam

LEON-X

Game-R

Artizt

El Mukteda

Technobreaker
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 2 ADET BOZUK E.KARTI KARGO BENDEN !
Alıcı: scorn
Tarih: 24 Mayıs 2011; 9:21:48
Yorum
kargo masrafı olmasın diye ben geleyim dedim kötü bi fikirmiş :D kargo puanı o yüzden 1 yaptım yanl
İmza
İntel Core i5 6400 with Xigmatek Gaia | Asus Strix R9 380 2G | Asus B150M-K D3 | Corsair 2x4 GB 1866 Mhz | Samsung SSD EVO 850 250GB | Corsair VS650 PSU | LG Flatron E2381 23" Full HD | S9 Plüs 64 GB
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TurkNet
Oyun Platformu
PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/sokomoto/
TV
Samsung
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109