Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
burakozi
Gerçek AdBurak Öz
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 234
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TEK HESAPTA İKİ OYUN SATILIKTIR. BERABER SATILACAKTIR. Oyun 1: Call Of Duty WWII (World War 2) Digital Deluxe Edition (Tüm haritalar açık) Oyun 2: N... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
TEK HESAPTA İKİ OYUN SATILIKTIR. BERABER SATILACAKTIR. Oyun 1: Call Of Duty WWII (World War 2) Digital Deluxe Edition (Tüm haritalar açık) Oyun 2: N... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Arkadaşları

ÖnceVatan

quatronic

Jokerguy

karatepe

EfeYakupKarahanlı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK - BATTLEFIELD 1 - PS4 - DİJİTAL
Alıcı: ZaLeX
Tarih: 28 Kasım 2016; 19:41:56
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILDI - CALL OF DUTY BLACK OPS 3 - PS4 - SECONDARY HESAP - 60 TL
Alıcı: guardofhell
Tarih: 29 Şubat 2016; 21:27:33
Yorum
Tşkler
Genel Puan

Ürün: SATILDI - PES 2013 - PS3
Alıcı: ruhi13
Tarih: 21 Kasım 2014; 10:48:51
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILIK - CALL OF DUTY ADVANCED WARFARE - SECONDARY HAK - PS4
Alıcı: erengiray1
Tarih: 13 Kasım 2014; 19:05:21
Yorum
Güvenilir ilgilenen hızlı bir satıcı.Öneririm herkese
Genel Puan

Ürün: Satılık Gta 5 + Max Payne 3 - Dijital - ŞOK FİYAT - 50 TL !!! - SATILDI
Alıcı: Guest-0308BF08B
Tarih: 23 Ekim 2014; 14:36:47
Yorum
ilgili bir arkadaş
Genel Puan

Ürün: SATILIK - SPLINTER CELL BLACK LIST - PS3 - ANKARA
Alıcı: asy06
Tarih: 27 Eylül 2014; 22:27:04
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILIK - SAMSUNG i9300 GALAXY S3 BATARYALI KILIF 3200 MAH
Alıcı: Uno60s
Tarih: 25 Şubat 2014; 11:08:55
Yorum
Sorunsuz şekilde kutusunda sıfır ürünü teslim aldım. Teşekkür ederim
Genel Puan

Ürün: SATILIK - CALL OF DUTY BLACK OPS 2 UPRISING DLC MAP PACK ! - *YENİ HARİTALAR*
Alıcı: fozcam
Tarih: 28 Mayıs 2013; 22:32:57
Yorum
sorunsuz hızlı bir alışveriş oldu. güvenilir bir satıcı. gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: SATILIK - BLACK OPS 2 - (PSN) Revolution DLC Paketi
Alıcı: fozcam
Tarih: 5 Mart 2013; 22:11:40
Yorum
hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu. güvenilir satıcı
Genel Puan

Ürün: SATILIK - NOKIA BL-5B Batarya #FİYAT DÜŞTÜ !
Alıcı: kanarya_avcisi
Tarih: 1 Ocak 2013; 19:01:23
Yorum
İlgili satıcı..Teşekkür Ederim..
Genel Puan

Ürün: SATILIK - NFS The Run - PS3 - ANKARA # FİYAT DÜŞTÜ
Alıcı: millerr
Tarih: 14 Kasım 2012; 13:16:57
Yorum
Problemsiz bir alış-veriş oldu. Kendisine teşekkür ediyorum. Güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan

Ürün: #FİYATTA İNDİRİM# SATILIK - Lunatik Ipod nano 6. nesil saat kayışı - Mavi renkli
Alıcı: emrahgul
Tarih: 13 Kasım 2012; 10:05:50
Yorum
kendisine teşekkürler..
Genel Puan

Ürün: SATILIK - NOKIA BL-5B Batarya #FİYAT REVİZE# 10 TL OLDU
Alıcı: onderim
Tarih: 27 Eylül 2012; 11:13:54
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık Iphone Harici Şarj Aleti
Alıcı: the3answer
Tarih: 24 Temmuz 2012; 23:58:31
Yorum
Genel Puan

Ürün: Referans ilanıdır
Alıcı: Buzmavili
Tarih: 14 Ocak 2012; 10:53:34
Yorum
Mükemmel alışveriş,harika insan teşekkür ederim ;)
Genel Puan

Ürün: SATILIK - MODERN WARFARE 3 - (MW3) -PS3
Alıcı: Galifianakis
Tarih: 16 Kasım 2011; 19:54:49
Yorum
Güvenilir satıcı
İmza

Hakkında
Alışveriş yaptıklarım; illker84 (oyun sattım)
buzmavili (Ps2 sattım),alps(oyun aldım),Jestman(oyun aldım),Bukalemun,bukalemuns(oyun sattım),quatronic(oyun aldım),ozay06 (oyun sattım) ,supermanTr (oyun sattım),recepyarmali(oyun sattım),stk7216(oyun sattım) pmanager (oyun aldım mw3) Galifianakis (oyun sattım) *planet* (oyun aldım)

Problemli alışverişlerim: Buzmavili (kusurlu PS4 kolu satmıştır).

Gitti Gidiyor referanslarım için :

http://www.gittigidiyor...mlik.php?nick=burak_ozi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.451