Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
metro03
Gerçek AdÖmer
Doğum Tarihi1 Ocak 1977
KonumAfyon
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ağustos 2008
2. el mesaj sayısı: 211
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BKM express'den çift kişilik sinema bileti hediye başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
2. kod da geldi ama nasıl iktif edeceğimi çözemedim. yapan arkadaşlar yardımcı olabilirmi acaba. ilkinde üye olurken kod sormuştu ilk verdikleri kodu ... Mesaja git »
Bimcell Dost 2 GB Tarifesi 19 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
vodafone faturalı yeni hat almıştım. faturasız olan bu hatlardan birine geçebilirimiyim ki... Mesaja git »
BKM express'den çift kişilik sinema bileti hediye başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Kampanya Linki: Son geçerlilik tarihi: 15.11.2018 - 30.04.2019 Kampanyadan faydalanmak için Film Zamanı’na üye olun. Film Zamanı üyeliğinizi t... Mesaja git »
Amazon Türkiye Fırsatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Sıcak fırsatlar Sevgililer Günü hediyeleriniz için öne çıkan fırsatlar... Mesaja git »
[ SATILIK ] SSD-LAPTOP HDD-HDD [ Yeni Eklendi ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
8GB Kingston 1600MHz KVR16N11/8 - 170 TL ADETLi başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Resmı varmı hocam. Soğutuculumu... Mesaja git »
OlguErhan hocam mini0906 da 64gb desteği var demiştiniz. 64gb taksak sorun yaşarmıyız acaba? 32gb tavsiye etmişssinizde ondan süpheye düştüm :)... Mesaja git »
Bende aynı sizin dediğiniz gibi kullanacağım. Henüz gelmedi benimki. Eğer bulursanız kabloyu buraya yazın lütfen..... Mesaja git »
120 cm 18 watt Led Floresan KDV dahil 9 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
25 adet alsak istanbul dışı yine kargo ödüyormuyuz. Birde güneş ışığı rengi varmı ?... Mesaja git »
SanDisk Ultra Micro SDHC UHS-1 Memory Card 32GB - 30TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Linkteki kartın 16gb olanını kullaniyorum araç kameramda bir sorun yaşamadim..... Mesaja git »
Arkadaşları

MENEME2002

paradox1453

SaNaLFaci@

kachus

LEON-X

Rafadamn Lehte

Shelton1392
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.110