Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
5510gokhan
Gerçek Adgökhan
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Honor'dan ekrana gömülü kamera | View 20 elimizde başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
ois yok sanırım, ekrana gömülü parmak izi okuyucu da yok... görünüm güzel ama 3 bin civarı gelirse iş yapabilir. 460 oyro olsa 2900 gibi bir şey ediyo... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ İlk Mesajı Okuyunuz başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
cihaz sahibi değilim almak için takip ediyorum gerçekten sıktı bu konu, migros ritz garantili cihazları önermiyorlar global rom yazıyorsa paket temizs... Mesaja git »
*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
hepsiburadada satıcıyı anımsayamadım 1699 liraydı biraz önce.. tam karar vermediğim için almadım.... Mesaja git »
*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
şu telefona neden nfc koymazsın, teknoloji öyle hızlı ki hiç kullanmadığın teknoloji birden hayatın merkezine girer benim 4 yıllık m8s de bile var....... Mesaja git »
*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
hızlı şarj, kamera, işlemci,malzzeme kalitesi için olabilir bende note 6 düşünüyordum buna yöneldim kılıfsız kullanıyorum telefon kamera çıkıntısı ço... Mesaja git »
ADEN E59 kullanan var mı? konusunu başlattı (bir ay önce)
Tecrübesi olan varsa aktarabilir mi 800 liraya aldım değer mi sizce ?... Mesaja git »
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ikisini elime aldım note 6 pro daha kibar tek elde duruşu vs , mi a2 nin kamera daha iyi diyolla diğer yönlerden note 6 pro derim... Mesaja git »
Düşük iPhone satışları, Apple tedarikçilerini etkiledi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
zaten tl ile fiyatlama yapılıyordu! apple da Türk markası! 500-600 dolardan yukarıda telefon olamaz altın kaplama değilse.... Mesaja git »
Düşük iPhone satışları, Apple tedarikçilerini etkiledi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
tek bize pahalı değil bokunu çıkardılar neymiş inovasyon yapıyormuş çüşş yüzde 50 fiyatların düşmesi lazım dünya genelinde.... Mesaja git »
Amazon Türkiye Cep Telefonları İndirimi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
beklemekte fayda var indirim falan yok şu an.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
htc m8s
clio icon 1,2 edc

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109