Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bluedn
Gerçek Ad 
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2018
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
3 saat sonra geldi gözlerim yaşardı... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Taahhüt olduğu için 10 lira indirim alıyorum toplamda vergi dahil 30,8 TL geliyor. Vodafone'a sempatim olduğu için kullanıyorum ama doğru söylüyorsunu... Mesaja git »
Bakın buda BTK kayıtı 11 gündür cevap yok... Mesaja git »
Tarifem Müşteri hizmetlerine hata olabilir şikayet kaydı oluşturun düzeltsinler diyorum bununla ilgili kayıt oluşturamam diyor yemin ediyorum mal bun... Mesaja git »
Tekrar denedim 10 dk dır tepki yok Daha önceden denerken gelen mesaj... Mesaja git »
Bana red ve esnaf tarifeleri yararlanamıyor dedi. uyumlu tarife kullanıyorum diyorum faydalabilirsiniz o zaman diyor. olmuyor diyorum anlamıyor. Telef... Mesaja git »
2si1 | Doğalgaz'dan nasıl tasarruf ediyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Server Error in '/' Application. The resource cannot be found. Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) co... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Aynısı bana da oldu. Bi ara düzelmişti tekrar uygun tarifede değilsiniz diyor 4 GB olayı çok sıkıntılı mh nin dünyadan haberi yok, faturalı hat kullan... Mesaja git »
Paran varsa land rover paran yoksa game over... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078