Şimdi Ara

Vodafone Türkiye'ye üvey evlat muamelesi yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
6.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Neyi ucuz anlamadım en baştaki ingiltere 200 tl diyor bu tarifeye en uygunu 100 mbit 200gb kotalı oda 79tl illa sınırsız 100mbit isterim dersende oris var millenicom var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam o hızları verebilecek Vodafone un ne altyapısı var, ne de Türkiye'deki şartlar öyle. Firmalar sadece simetrik internet hizmetlerini kurumsal müşterilere veriyorlar. Örneğin çalıştığım kurum Türk Telekom fiber altyapısını kullanıyor. Normal böyle bir altyapı yoktu ama kurum talep etti, Türk Telekom da özel olarak çekti. Ayrıca şu an upload hızımız serbest bırakılmış durumda. Download hızımız 100Mbps.

Yani firmalar istediğinde upload hızlarını serbest bırakabiliyorlar. Ama bireysel üyeliklere değil.

Saygılarımla...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece vodafone değil bizim ülkeye gelen bütün yabancı şirketler bizim gibi oluyor çünkü başka türlü olmaaazz devletümüz başına dikiliyor iyi şeyler yapmaya kalk bak seninde başına dikilir engel olmak için ellerinden geleni yaparlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Neyi ucuz anlamadım en baştaki ingiltere 200 tl diyor bu tarifeye en uygunu 100 mbit 200gb kotalı oda 79tl illa sınırsız 100mbit isterim dersende oris var millenicom var
    Ben simetrik internet diyorum Türkiye de simetrik veren var mı ? ayrıca onlara göre o para 28 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: OSİBAY

Hocam o hızları verebilecek Vodafone un ne altyapısı var, ne de Türkiye'deki şartlar öyle. Firmalar sadece simetrik internet hizmetlerini kurumsal müşterilere veriyorlar. Örneğin çalıştığım kurum Türk Telekom fiber altyapısını kullanıyor. Normal böyle bir altyapı yoktu ama kurum talep etti, Türk Telekom da özel olarak çekti. Ayrıca şu an upload hızımız serbest bırakılmış durumda. Download hızımız 100Mbps.

Yani firmalar istediğinde upload hızlarını serbest bırakabiliyorlar. Ama bireysel üyeliklere değil.

Saygılarımla...
    100 Mbps simetrik interneti 9bin TL ye veriyorlar
    https://kurumsal.turktelekom.com.tr/internet/baglantisecenekleri/sayfalar/metro-ethernet-ucretlendirme.aspx

• Afrika da bile 50 Mbit upload hızı var
  • Bluedn B kullanıcısına yanıt
    Evet biz de o civarlara kullanıyoruz zaten. S.O kullanıyorduk daha önce, aslında fiyat olarak daha uygundu S.O ancak ara ara kopmalar yaşandı. Özellikle birinde 5saat net yoktu. Bir il sağlık müdürlüğünde bu kadar kesinti büyük bir problemdir. Ondan Türk Telekoma geçiş yaptık. Şu an memnunuz.

Hayırlı günler.

• Vodafone un şu an bize yaptığı lütuf.

Ben Vodafone un yerinde olsam direk Qatar a satıp giderdim.

Zaten öyle yapacaklardi da son anda vazgecirdiler.

Devlet gidiyor 4g için ihaleye çıkıyor. Dünyanın parasını odettiriyor. Ama diğer taraftan fiber yatırımlari engelliyor. Kazi yaptırmıyor. Hali hazırda kazilmis döşenmiş kabloları zorla sökturuyor.

Helal olsun Vodafone a ben olsam bir dk uğraşmam. Veririm araplara. Ugrassin Türk milleti araplarla derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone, başka firmalarin altyapısını kullandığı için o firmalara da bir ücret ödemekte. Buna ragmen fiyatlar türkiye ortalamasının altında. Tabiki daha iyi olabilir ama şuanki düzende, iyi hizmet veriyoruz

• quote:

Neyi ucuz anlamadım en baştaki ingiltere 200 tl diyor bu tarifeye en uygunu 100 mbit 200gb kotalı oda 79tl illa sınırsız 100mbit isterim dersende oris var millenicom var
    Neden tl ye çevirdiniz ingilizler tl mi kazanıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkosucu

Vodafone, başka firmalarin altyapısını kullandığı için o firmalara da bir ücret ödemekte. Buna ragmen fiyatlar türkiye ortalamasının altında. Tabiki daha iyi olabilir ama şuanki düzende, iyi hizmet veriyoruz
    Vodafone nun kendi fiber altyapısını getirdiği bölgeler var orada neden yurt dışında verilen hizmeti vermiyor ?
    50-100 Mbps upload versin görelim

• quote:

Orijinalden alıntı: king56

Türkiyedeyiz neye çevireceğim soruya bak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: king56

Türkiyedeyiz neye çevireceğim soruya bak

Alıntıları Göster
    Hadi çevirsek bile akn'siz diye sattıkları 25 Mbps 89 TL 50 Mbps 169 TL
    5 Mbps upload veriyorlar oda aknli paketlerde 50 GB sınırı var aşınca 1 Mbps

• Türkiye de içerik üret diye değil tüket diye internet var
  • guguk kullanıcısına yanıt
    burakkosucu kullanıcısına yanıt
    Hocam Vodafone 100Mbit 200GB AKN 79 Tl mi? Ben 92,50 TL diye biliyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: OSİBAY

Hocam Vodafone 100Mbit 200GB AKN 79 Tl mi? Ben 92,50 TL diye biliyordum.

Fiber tarifede 1 sene 79 2. Sene 89 tl diyor sitesinde

• Bluedn B kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı çıkışlarında ve ana hatlarda turkcell altyapısını kullanıyor. Biz bi paket yaparız, btk ya sunarız. Değerlendirmeden sonra, satilabilir veya satılamaz onayına göre piyasaya sürebiliriz. Yani bu fiyatların ana sorumlusu btk oluyor.

• OSİBAY O kullanıcısına yanıt
    Aylik 90 tl oluyor ucreti. Modem kurulum dahil

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.