Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
leocorte
Gerçek AdTolunay Yılmaz
Doğum Tarihi14 Şubat ****
MeslekIT - Business Analyst
KonumNY
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 15 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NBA geleceğin akıllı formasını tanıttı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu yakın tarihte gözükmez. Dediğiniz gibi: "sevdiği oyuncunun formasını satın alanları sevindirecek. Zira favori oyuncuları başka bir takıma transfer ... Mesaja git »
Samsung, yeni model Blu-ray oynatıcı üretmeyeceğini duyurdu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bence ses ve görüntü kalitesi açısından hala 1 numara. Lakin yükselen internet hızları içeriği digital duruma kolaylıkla sokabilir. Yakın gelecekte ... Mesaja git »
Netflix, The Punisher ve Jessica Jones dizilerini de iptal etti başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
En azından IMDB Top 1000 olsa içerik var derim koy yanda dursun ama gerçekten boş içi. Dış dizileri zaten bir yıl sonra veriyor. Kendi dizilerini de b... Mesaja git »
James Cameron, Terminator 6 filminin ismini açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
İlk Connor'da oynarsa gerçekten harika olur. Adam zaten dağıldı belki Cameron ile toparlar. Küçükken 1 ve 2'nin sinemasına gittiğim için bendeki yeri ... Mesaja git »
En güzeli dostum ama karnıyarıktan uzak dur burger gibi olmasın (= Afiyetler olsun.... Mesaja git »
90'ların sonunda ilk gidişimdi ve BicMac fiyatının 9.5 ve 11.5 lira olduğunu hatırlıyorum. 2000'lerin başlarında 13 lira civarındaydı. Yani fi... Mesaja git »
Boşanan Erkek İşsiz Dahi Olsa Nafaka Ödeyecek... başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Nafakaya karşı değilim ama yapılanması gerekir. Ömür boyu diye bir sey olmamalı. Kimse kimseye ömür boyu muhtaç değildir. Anne çocuk bağı dahi ömür bo... Mesaja git »
İstanbul'da Suriye Marşlı Suriye bayraklı açılış başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Ülkede bir seçim oldu ve insanlar Arapları, Türklerden üstün gören birine oy verdiler. Olan bu. Halk nezdinde yapacak bir şey yok. Ne yapılsın, ülke... Mesaja git »
Ekran Kartını Kullanan Programları Görmek ? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
O halde görev yöneticisinden CPU, DİSK yazan yere sağ tıklayın ve verilere bakın GPU'nun olması gerekiyor. Dilediğinizi ekleyebilirsiniz.... Mesaja git »
Ekran Kartını Kullanan Programları Görmek ? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
İşletim sistemini güncelleyin GPU bölümü geri gelecektir. GPU kullanımı pencere yönetiminde de aktiftir. İşletim sisteminiz görsel olarak yüksek ayar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC, PS4
Takım
Liverpool, Galatasaray
Steam
CorteGaming
TV
Samsung 4K HDR
Klima
Toshiba
Ses Sistemi
Onkyo HT-S9800THX
Tablet
iPad Pro 10.1
Notebook
Razer Blade Pro
LOL
VelKoz, Nocturne
Kulaklık - Amfi
Sony
Basketbol
Galatasaray, Los Angeles Lakers
İşlemci
Intel 9900K
Anakart
MSI Z390 MEG Godlike
Sabit Disk
Samsung 970 Pro 1TB
Ekran Kartı
MSI 2080ti Sea Hawk X
Kombi
Vailant
Modem
Netmaster
Beyaz Eşya
Electrolux, Philips, Miele
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
Ferrari

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078