Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
skythunderr
Gerçek Ad 
Konumİstanbul, Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GeForce takviyeli yeni ultrabook | Asus Zenbook güzelleşiyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
video bozuk, yukledikten sonra kontrol etmek cok zor olmasa gerek... Mesaja git »
i8 islemci ne zaman cikti kacirmisim demek... Mesaja git »
Qualcomm yeni 60GHz WiFi yonga ailesini tanıttı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ışıkla RF tamamen farkli dalgalar, tek ortak yanı hertz ile ifade edilmeleri. bilmeyen iki kişide uplamış.... Mesaja git »
Xiaomi Mi Shop'u gezdik | Türkiye'deki ilk mağaza başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
video çok haraketli çekilmiş ve o kadar çok kırpma varki yarısına kadar bile izleyemedim, çok rahatsız edici. yıllardır aynı işi yapıyorsunuz sizden b... Mesaja git »
F-35 üretimine Türk şirketlerden 700 milyon dolarlık katkı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
savaş uçağı satın almanın akılsızca birşey olduğunu görebilmek için giriş seviyesi elektronik ve yazılım bilmen yeterli, sen neyin kafasını yaşıyorsun... Mesaja git »
F-35 üretimine Türk şirketlerden 700 milyon dolarlık katkı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
çünki yazılım dışındakiler hikaye, yazılımı sen yapmıyorsan o şey senin değildir nokta.... Mesaja git »
kendi ağzınızla söylemişsiniz yazılımını amerika geliştiriyor, bunun ne kadar önemli olduğunu kavrayamamışsınız heralde.... Mesaja git »
"güvenin" işte bu lafa biyerimle gülerim ülkede güvenilcek bişeymi kaldı ayrıyeten ben bilgi bile yazmadım yorumumda ve sen yanlış bilgi y... Mesaja git »
Markette önüme geçen adamın yaptığı saygısızlık başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Arkadaşlar carrefoursa ya gittim evde bi kaç eksik vardı alacaktık. Hallettik işimizi bi sepet olmuştu. Sonra bi eleman gelip 2 çikolata bi meyve suyu... Mesaja git »
Arkadaşları

m@trix

SEO-Uzmanı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141