Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KayseriCep
Gerçek Ad 
KonumKayseri, Melikgazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 37
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 25 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Oyunlari indirebilecegimiz bir site varmidir acaba arkadaslar?... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Alinik tekken 7 pri sec farketmez teklifinizi bekliyorum... Mesaja git »
PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Arkadaslar bf1 im var. baska bir hesap acim premium pass alsam kendi ana hesabimdan pass i kullanabilirmiyim diger hesaptaki? Umarim dedigimi anlatabi... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Bf1 cift hak Tr Psn Fiyat— 85tl. Fiyatlardan haberim yok yuksek ise soyleyin. Ticaretini yapmiyorum.... Mesaja git »
Amazon İkinci El Satış başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
XBOX ONE S 500gb fifa 2017 digital oyunda yanında şifresini bulabilirsem. Ocak ayında ozamanki kur ile 780tl ye gelmişti. 1 hafta bile kullanmadım. to... Mesaja git »
Halkbank Parafcard Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Arkadaslar bi otel bakiyorum 960 paraf paraya alinabiliyor. Bukadar paraf parasi olan bulunurmu? Bulunursa alacagim bu otel odasini... Mesaja git »
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ AŞAĞIDADIR. SAHİBİNDEN.COM , GG SATIŞIM YOKTUR. KAYSERİ'DE SİSTEMİ GÖREBİLİRSİNİZ. GARANTİ KONUSUNA GELİNCE; VATANDAN ALINDI LAKİN F... Mesaja git »
Macbook pro Retina- 2015 early- 20 ay garantili- konusunu başlattı (bir yıl önce)
Ürün macbook pro retina early 2015 dir. fatura tarihi fotoğrafda mevcuttur. MF839TU/A MODELİDİR. ÜRÜNDE ZERRE HATA YOKTUR. 4 AY DA TOPLASANI... Mesaja git »
ALINIK D-Smart Go GS MAÇI konusunu başlattı (bir yıl önce)
ARKADAŞLAR D-SMART GO GS NİN AKŞAMKİ MAÇINI KİRALAYACAK ULAŞSIN..... Mesaja git »
Yanıyorrrr.. VODAFONE FATURASIZ HAT--15TL.. KAYSERİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar bu ay hat kampanyası olmayacak, yapmadılar. Yapacaklarını söyledirler ama yapmadılar maalesef. Buradan isim no bırakan her arkadaşı listeye... Mesaja git »
Arkadaşları

MegaWolt38

amint
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Battlefield 4
Alıcı: quarters
Tarih: 4 Mayıs 2015; 11:31:09
Yorum
+ref güvenilir satıcı
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141