Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KayseriCep
Gerçek Ad 
KonumKayseri, Melikgazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 37
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
bu seferde nonpdrm olmadığı için pkgj den oyun indiremiyorum. ben oyunları pc den indirsem direk oynarmıyım? çok karışık geldi yapamadım. hayrına yapa... Mesaja git »
merhabalar sd2vitayı kuruyum dedim :) bölüm 7 26. maddeyide yaptım ps kapanım açıldı. lakin vita shell h encore enso vs hiçbiri uygulamalarda gözükmüy... Mesaja git »
sd2 vita tavsiyesi edecek var ım? ps vitam var kırık versiyonlu. ne almamı önerirsiniz çeviricilerden? gearbestte 9tl.... Mesaja git »
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Ürün tek kollu lakin fifa 2019 oyun veriyor yanında. Oyun en kötü 150tl desen makina 2150tl ye gelir ki şimdi düşündüm gene fırsat. daha uygun rakama ... Mesaja git »
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
https://www.amazon.de/PlayStation-Pro-Konsole-DualShock-Controller/dp/B07GKHM4C8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1542890752&sr=8-1&keywords=ps+pro 375 euro ve... Mesaja git »
Amazon Türkiye Fırsatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Samsung Galaxy S8 Plus, 64 GB, Gri (Samsung Türkiye Garantili) / 3420TL Baby2Go Carnaval Bebek Puset, Mor / 449TL / Sunny SN43DLK071/0202 43" 109... Mesaja git »
Oyunlari indirebilecegimiz bir site varmidir acaba arkadaslar?... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Alinik tekken 7 pri sec farketmez teklifinizi bekliyorum... Mesaja git »
PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaslar bf1 im var. baska bir hesap acim premium pass alsam kendi ana hesabimdan pass i kullanabilirmiyim diger hesaptaki? Umarim dedigimi anlatabi... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bf1 cift hak Tr Psn Fiyat— 85tl. Fiyatlardan haberim yok yuksek ise soyleyin. Ticaretini yapmiyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

MegaWolt38

amint
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Battlefield 4
Alıcı: quarters
Tarih: 4 Mayıs 2015; 11:31:09
Yorum
+ref güvenilir satıcı
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094