Şimdi Ara

Millenicom 100mbit tarifede 40-50 mbit gecememek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bahsedikdigi gibi paketim 100mbit lakin 40-50 mbit hiz aliyorum.
    Modem aldim vodafone h300s, kullanici adi ve sifremi yazdim internet gelmedi birturlu. Diyorumki mh ye ; modem alakali sorun var hiz alamiyorum diyorum, bana verdikleri cevap; degerleriniz normal :)

Tt gpon altyapi odaya kadar fiber var. Sanirim tt modem degisikligimi kabul etmiyor. Varmi bu sorunu yasayan?

Yardimlarinizi bekliyorum

• Tavsiyem taahhüt yoksa türk.net i denemeniz fiberde 85 tl ye modem kira ücreti olmadan 100 mbps veriyor geçecekseniz yardımda ederim o hız sorunu millenicom kaynaklı. Bant genişlikleri dar olduğundan sorun yaşıyorsunuz.

• "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 21 Nisan 2021; 1:34:40 >
  • kankam millenicom pişmanlıktır. Gıbırnet dene mutlu olacağına eminim. Taahhüt de yok istediğin zaman ayrıl.İnternet değerlerimi aşağıya bıraktım.

Millenicom 100mbit tarifede 40-50 mbit gecememek
  • Yorum yazanlar kesin konuyu açana PM 'den davet veya indirim kodu vermişlerdir.

Forumda artık ciddiyetini yitirdi artık forumda yazılanlarına inanmıyorum

Ben Turknet kullanıcısıyım ancak yan komşum Millenicom fiber kullanıyor 100 mbps olmasına rağmen 110 mbps hız alıyor turknet arıza olurken millenicom da hiç olmamış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgfb -- 16 Nisan 2021; 20:47:58 >
  • 5ghz'a bağlandığınızdan emin misiniz? 2,4ghz ile 40 görebilirsiniz maksimum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2.4GHz çok sıkıntıdır. Evdeki mikrodalga bile etkiler. 5GHz ile aynı sonuç çıkıyor mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.