Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
freedag
Gerçek AdÖzgür DAĞ
Doğum Tarihi5 Eylül 1989
KonumÇanakkale, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 11 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Alınık Xbox 360 Guitar hero gitar ve oyunları. konusunu başlattı (11 ay önce)
Guitar hero gitar ve oyun arıyorum. Teşekkürler.... Mesaja git »
Uygun Fiyatlı R7 240 Arıyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba dönüşünuzu bekliyorum.... Mesaja git »
Uygun Fiyatlı R7 240 Arıyorum. konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhabalar uygun fiyatlı r7 240 arıyorum. İzmir içi elden alabilirim diğer illerden kargo dahil fiyat uygun olursa alabilirim.... Mesaja git »
SORUNLU EKRAN KARTLARI VE HER TÜRDE ÇEVİRİCİ KABLOLAR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
2008 YILINDAN BERİ FORUMDA GÜVENİN VE KALİTENİN ADRESİ SATIŞLARIM ÖNCE HAVALE SONRA KARGO ŞEKLİNDEDİR ***************************** **************... Mesaja git »
XFX HD6790 ÇİFT FAN 1 GB 256BİT başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Kart temizdir, sorunu yoktur çalışır durumda. İstanbul/Kadıköy elden teslim, diğer illere kargo yapılabilir. Fiyat 150 TL dir. Pazarlık yoktur.... Mesaja git »
ÇOK TEMİZ XBOX 360 İÇİN KİNECT VE 4 OYUN başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ürün Satıldı mı?... Mesaja git »
Xbox 360 Kinect Sensör. Sıfır ayarında bol hediyeli. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
SIFIR AYARINDA HİÇ KULLANILMAMIŞ XBOX 360 KİNECT SENSÖR. HEDİYELER. 1 ADET ADVENTURES OYUN 1 ADET MİNECRAFT OYUN XBOX 360 ŞARJ KİTİ (SIFIR) 60 C... Mesaja git »
ATİKER İLE YAŞADIĞIM ve ARABA SATTIRAN SORUNLAR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
Arkadaşlar merhaba.Herkes soruyor niye bu kadar sorun yaşadın ya da ne yaptında olmadı diye bende kendimce bir başlık açmaya karar verdim tüm başımdan... Mesaja git »
--- Motorola Droid Razr xt-910 ANAKONU --- başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Gidip bir Turkcell iletişim merkezi ile görüş istersen ne önerecekler.... Mesaja git »
--- Motorola Droid Razr xt-910 ANAKONU --- başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Sanırım Sms Sorunu sadece Turkcell'de var... Mesaja git »
Arkadaşları

cengiz_vga
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Motorola
Operatör
Vodafone
Notebook
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078