Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
optimist0626
Gerçek Adyasin cesur
Doğum Tarihi12 Ocak ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 138
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
CPU: Intel i5 4670K Soğutucu: Gelid Tranquillo Rev.2 Anakart: Asus Maximus VI Gene RAM: Crucial Ballistix Elite 2x4GB 1866 CL9 + G-Skill... Mesaja git »
Merhabalar, yayın işlerine girişeceğimizden i5 4670K yerine i7 4790K ya geçmeyi düşünüyoruz. İşlemci ve ssd yi i7 4790K işe takaslamak istiyorum. ... Mesaja git »
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Şahibeli penaltı verip, üzerine taç bizimken adamlara veriyosun top dönüp gol oluyor, sonra üzerine bizim futbolcumuz bizim sahamızda tokat yiyor. Şi... Mesaja git »
Pentax K10D + D-BG2 Battery Grip(+Pil) konusunu başlattı (3 ay önce)
Boşa çıktığı için Pentax K10D’mi satıyorum. Makine gayet temizdir , sorunu sıkıntısı vs. yoktur. Shutter son olarak bakmadım fakat max 32-35K arasında... Mesaja git »
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Başkan Sovyetlere felan gitti dur bakalım nereden çıkacak... Mesaja git »
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Oynanan futbol konusunda hiç bir Galatasaray taraftarı bu durumdan memnun değil, hazırlık maçlarında da gördük zaten o konuda hemfikirim. Ama iyi bir ... Mesaja git »
Hangi yorumunu görsem Terim'e suç buluyorsun, Terim mi istedi "Gomis'i satın yerine de santrafor almayın ben Eren ile oynarım" diye ? Hangi teknik ada... Mesaja git »
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
"O kadar süre saçlarınızı yolduğunuz yetmedi, sizinle 1 saat daha başak geçicez izlemesi çok keyifli." 1 saat uzatmanın tercümesi budur.... Mesaja git »
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Tarık - Love takasında anlaşalım uzamasın bu iş... Mesaja git »
Problem kısmını vs. bilmem ama şahsen Burak CL'de böyle mükemmel bir grup gelmişken iş yapar diye düşünüyorum. Modeste felan gelmeyecekse Burak gelsin... Mesaja git »
Arkadaşları

Breaak4Love

Deranzo

any77

schwarzkopf13

Tayfun Efendi

Meliodas_TaBleT

JaimeLannisterKingslayer

Arus09
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI - Akasa FC-SİX. "Referans ilanı"
Alıcı: seffa
Tarih: 22 Nisan 2014; 17:27:20
Yorum
Dürüst satıcı hızlı ve sağlam kargo
Genel Puan

Ürün: SATILIK MSİ 970A-G46
Alıcı: Barış Can
Tarih: 23 Mayıs 2013; 23:06:01
Yorum
Sözünün eri, dürüst birisi.. :)
İmza
"Bilkent University" Computer Technologies and Information Systems
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109