Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bbsaa
Gerçek Adbarbaros sancaklı
Doğum Tarihi15 Mart ****
KonumKütahya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ekim 2005
2. el mesaj sayısı: 482
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları19
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rusça Hakkındaki Sorulara Cevaplar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Selam DH Ailesi DH Ailesinin dil öğrenmeyi seven üyeleri :) Böyle bir konu açtım çünkü gördüğüm kadarıyla epey muallakta kalınan bir durumla karş... Mesaja git »
Sandisk Ultra 64gb Micro Sd Hafıza Kartı 67 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Markayı pek önermesemde fiyat çok uygun. Sandisk Ultra 64gb Micro Sd Hafıza Kartı 67 TL... Mesaja git »
satılık 6S+ 128 GB konusunu başlattı (3 ay önce)
128 gb 6s+ singapurdan alınma.sıfırdan farkı yok.calışmayan aksamı yok.ios 10.2.1 yüklü fiyat 3000 tl.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
İngilizce Öğrenme Önerisi (Kaynaklar+Çalışma Programı) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Merhaba arkadaşlar. Bu konuda İngilizceyi etkili bir biçimde öğrenmek için önemli gördüğüm önerileri yazdım. Sistemin kolay uygulanabilmesi için 6 bas... Mesaja git »
6S+ 128 GB konusunu başlattı (4 ay önce)
hicbir sorunu yok 128 gb orjinal singapurdan almıştım.gül kurusu renginde.kırık catlak patlak yok.full kasa kılıfla kullandım.pil durumu 1 gün gidiyor... Mesaja git »
Filipinlerde İngilizce QQEnglish başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Merhaba. Filipinlerin en büyük ingilizce okulu QQEnglish olarak vize sorunu olmadan bire bir ders ağırlıklı dil eğitimi için okulumuza bekliyoruz. Fil... Mesaja git »
Turkcell ÜCRETSİZ Sağlayabileceğiniz Tüm Avantajlar (GB,Dk,TL) YENİ TURKCELL'LİLER 1.) Haydi Gel Siz de hemen Turkcell’e gelin, avantajlı p... Mesaja git »
Nasıl Yabancı Dil Öğrenilir? (Rehber Niteliğinde) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Ben iyi denilebilecek düzeyde ingilizce bilgisine sahip bir insanım ve ingilizce seviyemi 10 aylık bir sürede çok hızlı geliş... Mesaja git »
!! EVDE ÖĞRENMEK Mİ KURSA GİTMEK Mİ? !! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Merhaba dostlar 2-3 haftadır forumlarda harıl harıl kurs arıyorum ama ne yazıkkı hiçbir sonuca ulaşmış değilim. Herkesin tavsiye ettiğide var ve üçk... Mesaja git »
UDEMY ücretsiz kurslar ANAKONU (güncellendi) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Arkadaşlar eğer sizinde karşınıza çıkarsa söyleyin ekleyeyim ilk mesaja. bazı linkler eski olabilir. 1-Kurs: Linux öğrenmek isteyenler için; Kurs başl... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

venedik

cocainbar

BySerkan

hikomen

gLam

ghost41

KirkLeeHammett

A ®h Pozitif

mathematiche

ciko1984

kon211

selinbursa

metin abi 52

coh sakat var

zero43

servetxy

Ahmet322

nevigurme.com
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
intel
Hakkında
ALIŞVERİŞLERİM
alitopal@celtic_frost@Byserkan@parenthesis@FATALIST@whamx@okanonat@fenerli_ulash@[chamur]KiNg@neo1209@iskeleci@alişeker@SCORPION07@ankara1234@tttttt@ali_cetinkaya@HIZLI_ANKARALI@magunes117@cihan841@matttrak@webaslan@vgulgec@
meios@charismAslan@AlricDoRei@borabd@sentanoo@martech2@

sonmeztolga@.ZeuS.@djkaptan@tahir40@sissil@pArDon!@pitlord@sinangin@_H@Z@R_@Trackler@DraGonS@Asortik@arda1811@varidat@enclave@nessu
++++son 2 senedir güncellenmiyor++++en az 100 kişi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094