Şimdi Ara

CİFT HATLI TELEFON ÖNERİSİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 hattı aynı anda kullanabilen bir cep telefonuna ihtiyacım var.kullanan arkadaslar modelleriyle beraber önerileri yazabilirlerse memnun olurum.alacak olan arkadaşlarada bir rehber olur sanırım

• samsung d880
  • çin malı nokia n95
  • quote:

Orjinalden alıntı: Re-AcTioN

samsung d880

katılıyorum daha çift hat teknolojisinin geliştirilmeye ihtiyacı var.bu noktada samsung'u tercih edebilirsiniz.gm ve piranha(!)da var ama piranhanın malzeme kalitesinin düşük olduğunu ve tuşlarının kullanımının bir hayli zor olduğunu duymuştum.
    gminde (ne kadar doğru bilmiyorum) kablosuz bağlantıda sınırlı veri transferi yapıyormuş..
  • Samsung d880
  • Bu Samsung D880'in iki hattı aynı anda kullanma özelliği var mı yoksa telefonu kapatıp açmak mı gerekiyor.
  • Açıklamalarda iki hatta aynı anda aktif yani iki hattadan aynı anda arama alabiliyosun ama arama yaparken numarayı çevirdikten sonra sadece hat seçimi için tek tuşa basıp arama yapıyosun aslında kullanışlı bir olay gibi gözüküyor.
  • kapatıp amçak gerekiyor
  • kesinlikle samsung d880

ikinci hatı kullanımında geçişte en ufak bir zorluk yok bizzat kendim kullanıyorum.fakat tek sorun ikinci hattaki ses olayında onuda yazılım ile halledebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.