Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ali1903kemal
Gerçek Adali kemal acar
Doğum Tarihi15 Kasım ****
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TITANFALL 2 | PS4 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Nostalji yapalım dedik. Kaç maç oldu. Pvp modunu bulamıyor maalesef bütün modları seçmek gerek. Ama diğer modlar da iyimis. Efsane olacak oyunmuş. Ben... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds PS4 (ÇIKTI) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Oyun ps4 de nasıl? Grafik takıntım yok.... Mesaja git »
Fas’ta kafası kesilerek öldürülen kadın başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Yav akaşım devsire bağman gerek lazım. Üle anlayamannn... Mesaja git »
Fas’ta kafası kesilerek öldürülen kadın başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Daha önce de yazmış. Söylesene neden bir tane bile refah içinde yaşayan Müslüman ülke yok. Sadece bir tane söyle. Hiç biri anlayamıyor mu? Yoksa bu m... Mesaja git »
KODAMANLAR TOPLULUĞU (PS4);BF V BULUŞMALARI... başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Arkadaşlar oyundan memnun musunuz? Yılbaşı indirimi olur mu?... Mesaja git »
Spagetti canavarı diye bir kutsal kitap vardi. Hak din bence o. Hadi sıkıyorsa ispat etsinler aksini.... Mesaja git »
Gerçekten Müslüman bir ülke söyle bana. Sizin zannettiğiniz kırlarda koşan. Çiçek üstünde yuvarlanan insanlar gibi gördünüz İslam varya. Göster bana i... Mesaja git »
Gerçek İslam bu deel. Yahu gerçek İslam hangi ülkede biri bi açıklasın bize. Gerçek İslam bu işte tam da bu.... Mesaja git »
Başımızdaki dindar sorgu falan dinlemeden yolsuzluğun dibine vuruyor. Sende burda sorguya çekilecez diye kendini avut. Oda benden daha iyi biliyor. A... Mesaja git »
Cevap veremezsin. Nerden tutsan elinde kalıyor. Cariye destekçisi arkadaşım... Mesaja git »
Arkadaşları

Retro1903

jujuy_soho

darkyamaha

Hakkan034

ps3oyuntakas

kvncrylmz

Gorkem.IX

FIF

Al-Tair

berkekocturk

Srcn81

Ramazandro

mehmetps2016
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2,45 GHz Octa-Core İşlemci | Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835 | 4 GB LP-DDR4x Ram | 64 GB Dahili Hafıza 256 GB Micro SD | LTE 1Gbps | Android 7.1.1 Nougat
4K HDR 3840 x 2160 IPS LCD | 5.5 Inc | 807 PPI | 16 M Renk | 19 Mp Motion Eye Kamera | 720p 960 fps Slow Motion Video | 3.230 Mah Batarya

Hakkında
psn:ali1903kemal

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172