Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yuzuful
Gerçek Adbuğra ayrancıoğlu
Doğum Tarihi23 Kasım 1993
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Öğrenciye Taksitli Avans konusunu başlattı (6 yıl önce)
Merhaba bende simdi HSBC campus kart var ama tam özelliklerini bilmiyorum son günlerde Taksitli nakit avans diye bisey duymaya basladim acaba öğrenci ... Mesaja git »
Hsbc Campüs konusunu başlattı (6 yıl önce)
Merhaba ben Campus kart aldim fakat özelliklerini hic bilmeden aldim bu kartta taksitli nakit avans olayi varmi bilen biri soyliyebilirmi sadece nakit... Mesaja git »
HSBC Campüs Kart başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
soruma halen tam yanit alamadim... Mesaja git »
Arkadaşlar yaza doğru ayağımı yerden kesecek ucuz bir araba almak istiyorum. O zamana kadar bir miktar biriktireceğim... Ama bankalar kredi verirse 20... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: kadirekinci Orijinalden alıntı: yuzuful Orijinalden alıntı: kadirekinci Orijinalden alıntı: yuzuful O... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: kadirekinci Orijinalden alıntı: yuzuful Orijinalden alıntı: kadirekinci Orijinalden alıntı: yuzuful ... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: kadirekinci Orijinalden alıntı: yuzuful Orijinalden alıntı: kadirekinci Orijinalden alıntı: yuzuful telefon... Mesaja git »
Bilgi Üni. konusunu başlattı (6 yıl önce)
merhaba bilgi üniversitesine kayit olmaya gidiyorumda toplu tasimayla nasil gidebilirim?... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: TedMosby Orijinalden alıntı: yuzuful diğer bankalarda ya garantör istiyolar yada aile onayi istiyolar onlarlada kimse u... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: kadirekinci Orijinalden alıntı: yuzuful telefon bankaciligimi diyosun simdi 20 dkda orda bekleticekler uzun mesele degi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141