Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
pckopatx
Gerçek AdRecep
Doğum Tarihi11 Şubat ****
Meslekgoogle.com
İlgi AlanlarıPsikoloji
Konumİstanbul,Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Laptop yükseltmesi yapacağım değermi sizce başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Modelini bilmiyorum ama o laptaota msata girişi olma olasılıgı düşük. Oyun kasmayacaksan ssd al devam et.... Mesaja git »
Hometech 110A Adaptörü bulamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
https://destek.hometech.com.tr/iletisim/ Ara sor adaptör vardır ellerinde... Mesaja git »
PC açılışında F1 hatası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu durumda çok mantık aramamak lazım. Buna benzer sorunları arastirirsan garip garip hatalar alındığını görürsün... Mesaja git »
Resime göre Klavye Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yan sanayi klavyede kullanabilirsin. Aynı marka model klavyesi olsun yeter.... Mesaja git »
ASUS X550JK Ekran değişimi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mesut Bey değiştirmeyi denemişti. Tavsiye etmiyorum. Hiç bir teknik servis normal şartlarda başka panelle değiştirmeyi uğraşmayı kabul etmez. Son kull... Mesaja git »
Ünlem işareti var ne yapmalıym? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Usb bağlantılarının hepsi driver hatası veriyor boşa deneme. PS2 uçlu klavye veya fare ile gerekli güncellemeleri yapabilirsin.... Mesaja git »
Sizce sistemi güncellesem boşuna mı kürek atmış olurum? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sadece internet için kullanacaksanız 4 ddr3 ram ve kullanımıza göre bir ssd almanız daha sağlıklı olacaktır. Yok yeni çıkan oyunları oynamak için diy... Mesaja git »
Bu bilgisayara bu ekran kartini takabilir miyim ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güç kaynağı dahil. Bütün sistem yetersiz. Güç kaynağı kaliteli ise tek kanal çıkıştan 150 ve üzerini alabiliyorsan. Ekran kartının geriye uyumlulugu ... Mesaja git »
Lenovo Z580 i5 3230m yerine i7 3630qm takma başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İ5 3230m i i5 3632qm ile değiştirdim. Bayadır kullanıyorum. Makina z580 Asıl konuya gelicek olursak İ5 3230m 35W - i7 3630qm 45W çalışmaması normal.... Mesaja git »
Sonradan USB 3.0 Takma başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Anakartının usb 3.0 desteklemesi gerekiyor. Desteği yoksa pcı express usb 3.0 kart alıp takabilirsin.... Mesaja git »
Arkadaşları

kittyhunter

rsmx

JaSoN_

emptybottle

Eksi-1

tades1981

xxxjokerxxx

ThbrK

ys.stark

emin9606

nopainnogain12

Gönderiliyor...

pullıpasa29
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
bir kerede söyledinizi yapın kendinize dürüst olun.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156