Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mcardle
Gerçek AdZafer Ellialtıoğlu
Doğum Tarihi22 Ağustos ****
KonumAnkara, Ayaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bil Müh. 4.Sınıf Bitirme Projesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
okul bitti 3 yıl oldu, askere de gittim geldim, evlendim bile... Mesaja git »
Beyler nereden ogrendiniz yerlerinizi benim e devlet bos hâlâ... Mesaja git »
Glukowsky Benzeri Nickli Bi Arkadaş Vardı Nerde o? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
buldum tamam konu kapabilir... Mesaja git »
Arkadaşlar Glukowsky benzeri nicki olan avatarında bu smiley olan biri vardı nerde o?... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) KULÜBÜ ★★ANAKONU★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
ondan bahsetmiyorum. Eskiden olduğu gibi, ekranın sol üstündeki bildirim alanına, küçük bildirim simgeleri halinde, bildirimler gelmesi mümkün... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) KULÜBÜ ★★ANAKONU★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
beyler bugün bana da lolipop geldi. yeni gelen bi özelliğe ayar oldum ve çare bulamadım. Bununla ilgili bi ayar var mı diye sormak istiyorum. ... Mesaja git »
YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
1-fiyat üst limit): 1000-2000 tl cşvarı 2-aylık ortalama çıktı sayısı: 1000 cşvarı 3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotoko... Mesaja git »
Hoşlandığın Kızın Arkadaş Kalalım Demesi ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Arkadasi ol guzelce iyi davran iyi gecin. aklina sokmussun gerisi gelir universiteli kardesim... Mesaja git »
### TTNET SAHTE FATURA ### CRYPTOLOCKER VIRUSUNU DÜZELTMEK başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
kesin bilgi mi... Mesaja git »
### TTNET SAHTE FATURA ### CRYPTOLOCKER VIRUSUNU DÜZELTMEK başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Merhaba, arkadaşlar ne yazık ki dikkatsizliklerden dolayı bu lanet cryptolocker virüsü benimde muhasebe bilgisayarıma bulaştı yaklaşık 1 haftadır uğra... Mesaja git »
Arkadaşları

faki

GoldPunch

Kaçak Mazot

myghostdear

Reinhardt

KRHTH

Bradley Cooper

Canka1

labidu

Glukhovsky

ThinkandAnswer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Sony Ericsson

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109