Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Nathan_Drake
Gerçek Adnate drake
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2.800 - 3.200 bandında 2. el oyun bilgisayarı önerileriniz varsa bekliyorum. Genelde cs oynarım, 1024x768 low'da 200 üstü alsam yeter.... Mesaja git »
Led far 5 dk arayla sönüp yanıyor! başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bende de aynı problem oluştu çözümü nedir acaba ? Bu arada farı biraz döndürüp yerine takınca sorun çözülüyor fakat aydınlatma açısı değişiyor yanlış ... Mesaja git »
REINA GECE KULÜBÜNE SİLAHLI SALDIRI [41 ÖLÜ 63 YARALI] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
abi anlamıyorum hala intikam istiyoruz suriyedeki ışidlileri öldürün falan yazanlar var? ışidi kimse bitiremedi bitiremeyecekte ne amerika ne rusya ne... Mesaja git »
The Killing | AMC (Suç-Dram) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
3. sezon linden ın eski picasso kid soruşturmasıyla geçiyordu hatırladığım kadarıyla 4 ü hiç izlemedim. Bu arada bilmeyen arkadaşlar için söyleyeyim ... Mesaja git »
The Killing | AMC (Suç-Dram) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
İlk 2 sezonunu 4,5 kere izlemişliğim var 3. Sezonu yarım yamalak izledim sarmadı, 4 ü hiç izlemedim. İlk 2 sezon efsanedir! breaking bad ve the killin... Mesaja git »
OTOMATİK VİTES ARIZALARI VE ÇÖZÜMLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar otomatik vites aracımda ilk kalkışta titreme sorunu var vuruntu gibi baya sarsıyor her zaman değil ama genelde özellikle yokuşta kalkarken ... Mesaja git »
///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
araç stok ve otomatik olayı nedir anlamadım manuel olsa iyi olurdu bi ayar çekicem büyük ihtimal farların arkasında somun falan çevirme muhabbetleri... Mesaja git »
///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
selam arkadaşlar cupra aracım var kısa farlar çok kısa bunu nasıl yukarı kaldırtabilirim ? gece uzun yolda yüksek hızda kısalar hiç güven vermiyor uzu... Mesaja git »
10 Yıl Boyunca Hangi Arabayı Kullanacaksınız? (Risk içerir) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
hayırlısı aga... Mesaja git »
Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Nasıl Bilirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
170 olmasın 150 olsun giulietta gerçekten farklı bir araç bunu farkettirdi bana zaten amacım hız olsa gider 50 bin tlye sıfırdan farksız ibiza cupra... Mesaja git »
Arkadaşları

ennes55
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
Ps3
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
d373ca330a75a10e5e0619dbe68c69a52.gif5cd213816fae51ce8a73825fa45e72c38.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.410