Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
celalkd
Gerçek AdCelal KD
Konumİzmir,Karabağlar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
merhaba arkadaşlar, telefonum s6 edge+ ancak kendi başlığından bir yanıt alamadım, yardımcı olursanız sevinirim. en azından aşağı yukarı takip etmem g... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
merhaba arkadaşlar, paralel ithalat ile Birleşik Arap Emirlikleri'nden(UAE) getirilmiş bir s6 edge+ satın almıştım. hızlı şarj sorunu yaşamaya baş... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
şarj aleti amerika tipi(a tipi fiş) olursa dönüştürücü aparatla kullansak fast chargingde sıkıntı olur mu bilen var mı? bir de ürünü bizdeuygun s... Mesaja git »
TR PS PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
arkadaşlar bu ay Batman Arkhan City yok muydu? Instant Game Collection.da yok şu an, bölge farkından dolayı filan mı bilen var mı? Yoksa trial olduğum... Mesaja git »
TR PS PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
psn plus 14-day trial süresi içerisinde o ay için hediye edilen free full game.leri indirebiliyor muyuz? örneğin bu ayki tomb raider gibi... Mesaja git »
Ps3'ten ps4'e yükseltme başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
az önce öğrendimki EA FIFA'yı bu kapsamdan çıkartmış yükseltme yapılmıyormuş malesef... Mesaja git »
Watch Dogs'un Çıkış Tarihi Playstation Store'da Gözüktü başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Mayıs sonu bekleniyordu 1 ay erteleme gelmiş, genelde yaz ayları ölü geçerdi Watch Dogs sonbahar curcunasına bulaşmadan hazır çok fazla oyun yokken zi... Mesaja git »
Avrupa Komisyonu: "Free-to-Play Sözcüğü Oyuncuları Aldatıyor" başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Oyuniçi Ödemeli ibaresi uygundur heralde... Mesaja git »
Avrupa Komisyonu: "Free-to-Play Sözcüğü Oyuncuları Aldatıyor" başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Oyuniçi Ödemeli ibaresi uygundur heralde... Mesaja git »
Yeni Hitman Filminin Ajan 47'si Belli Oldu başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
http://img.filmous.com/static/people/37781/photo.jpg bi de bu fotoya bakıp düşünün bence kötü bir seçim olmamış ben yakıştırdım... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078