Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
blackemre
Gerçek AdEmre
İlgi AlanlarıEdebiyat,Tenis,Koşu,Bisiklet,Kitap Okumak,Rc Araçlar,Gezi,Araba kullanmak,Xbox 360,Ps Vita,Sinema,Tiyatro,Yabancı Dil,Satranç
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nutuk'u bitiremiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sabırlı olmak zorundasın.Kalın bir kitap ve konular çok ağır.O dönemin olayları,meseleleri,sorunları pek iç açıcı olmadığı için doğal olarak kitap da ... Mesaja git »
Skoda Octavia'ya Yeni Motor! (1.2 TSI 86 PS) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
En iyisi daha fazla beklemeden almak lazım.Anlaşılan her hafta yeni fiyat güncellemeleri olacak gibi gözüküyor.Önümüzdeki günlerde 123 bin 400 rakamı ... Mesaja git »
En son hangi kitabı okudunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Her Güne Bir Nietzsche -Allan Percy Nietzsche'nin önemli sözlerini,aforizmalarını günlük hayatımıza nasıl uygulamamız gerektiğini anlatan felsefe v... Mesaja git »
Yeni oyun çıksa da sabahlara kadar oynasak.Commandos'u sabahlara kadar oynadığım zamanları çok özledim.... Mesaja git »
En son hangi kitabı okudunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İnsanın Görkemi'ni bitirdim.Felesefe türünde bir kitaptı.İnsanı düşünmeye sevk eden cümleler mevcuttu.Bazı cümleleri iki kez okumak gerekiyordu.... Mesaja git »
Şu an hangi kitabı okuyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Tatar Çölü -Dino Buzzati. Kitap şimdilik çok iyi gidiyor.... Mesaja git »
Casio atarili saat başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
90'lı yıllarda çocukken bizlerin en teknolojik aletleriydi.Belki oyunları basitti ama yeni bir teknolojiydi bizler için.Kolunda bu saati olan arkadaşl... Mesaja git »
EN SON OYNADIGINIZ RETRO OYUN başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Sega Super Hang On oynuyorum bu aralar.... Mesaja git »
Skoda Octavia'ya Yeni Motor! (1.2 TSI 86 PS) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu araç mart ayında 78 bin liraya bayilerde veriliyordu.Bende şu an fabia var.Fabiayı satıp alacaktım.Şöyle 2-3 hafta bekleyeyim dedim.ne olduysa oldu... Mesaja git »
Super mario oyunlari.. başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ne güzel oyunsun sen Mario.Oynardık oynardık yine de hiç bıkmazdık bu oyundan.... Mesaja git »
Arkadaşları

liberum

Mr.Yengeç

ugurayalp

GeniusTesla

The Ace of Spades
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Skoda
Mobil cihaz
Sony
Oyun Platformu
Xbox, PSVITA
Notebook
Asus
Fotoğraf Ekipmanları
Canon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109