Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
barisgurler
Gerçek AdBarış Gürler
Doğum Tarihi1 Ocak 1986
KonumKırşehir, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Oyunda bütün laptoplar gürültülü çalışır. Arkadaş (normal olarak) günlük kullanımdaki fan sesini sormuş.... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Cihazın içindeki SSD sata. 500MB civarında okuma hızı verebilir.... Mesaja git »
Lenovo v310 başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Shift tuşu doğru yerde olsaydı alırdım bu cihazı. Biri de çıkıp çift batarya ile günlük kullanımda pilin kaç saat dayandığını test etmedi.... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Kasası çok sağlam. Günlük kullanımda fan sesi yok.... Mesaja git »
Dell 7567 b7700d128f161c - 3800 TL konusunu başlattı (dün)
27.04.2017 tarihinde satın aldım. 2 yıl Dell Türkiye garantisi altındadır. Faturası, kutusu mevcuttur. Klavyesine alışamadığım için satıyorum. Fiyat: ... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Henüz panel değiştiren yok sanırım.... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
evet nvme ssd'ler sata olmaz... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
NBFC programıyla ayarlayabilirsin. Dikkatli ol yalnız. Hayır.... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hiçbirini Windows'a bırakmadım. Bazılarını Dell'den aldım. GPU driverını NVIDIA'nın sitesinden alıyorum. Ara sıra tüm driverları driver booster ile gü... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Kronik sorunu yok. gta5 1080p yüksek ayarlarda 60fps veriyor. Isınma sorunu yok.... Mesaja git »
Arkadaşları

zinedine_zidane
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Msi Z87i itx anakart (sıfır gibi - faturalı - garantili)
Alıcı: CaReTTa_99
Tarih: 17 Ocak 2014; 22:45:16
Yorum
Teşekkürler Barış güzel alışverişti..
İmza

Sistem ve Tercihleri
Notebook
Dell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.781