Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Or-Chan
Gerçek AdOrkun Karagöz
Doğum Tarihi17 Mart 1984
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 215
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 29 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
KABLONET [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Taahhütsüz 50 mbit - 50 GB AKN + HD kablo tv basic pakedi kullanıyorum , 80 TL ödüyorum Yeni yıldan itibaren bu AKN li olanların durumu ne olacak hal... Mesaja git »
Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam NTSC olan makin alırsan hiçbir şekilde PAL oyun almaman lazım. Çalışmaz. Yani alacağın oyunlar amerikadan gelmeli Eshop olayında zaten makina h... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Alınık Assasins Creed Origins Primary ya da secondary olur... Mesaja git »
Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Yaşarsın hocam. 3DS lerde bölge kilidi var. CFW olayını düşünürsen her türlü farklı bölge oyunlarını oynarsın ama... Mesaja git »
msi rtx 2070 gaming z aldım driver kuramıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Windows 10 güncel mi? Yanılmıyorsam windows 10 için de tüm updatelerin olması gerekiyor... Mesaja git »
Okumamış insanlar okuyanların da sürünmesini istiyor başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Sıkıntı şurada okuyup okumama kısmını da geçtik, insanlar servet düşmanlığı yapmaya başladı. Ekonomik durumu iyi olan her kişiye zarar vermek için u... Mesaja git »
Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Makina geldiğinde fw sini söyleyin, cfw konusunda yardımcı oluruz her şekilde... Mesaja git »
Nintendo ds homebrew hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Onun için ufak ekranlı bir old 3ds veya 2ds ya da New normal 3ds (XL değil) almanız lazım. Bunlar ufak ekranlı oldukları için pikselleri daha az belli... Mesaja git »
Nintendo ds homebrew hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Ds için cfw olayı var fakat sıkıntılı ve her makina olmuyor. Ds alacaksan bir tane r4 kart al oyunları takır takır oyna Fakat tavsiyem 3ds A... Mesaja git »
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bu ne arkadaş artık ya. Sıvama moduna geçiliyor... Mesaja git »
Arkadaşları

aafco

V

cankut90

Arsenic

Akuma_Blade

Bradley Cooper

Rai-gy

Haykıran Bıngıldak

Oberyn

kdtg

shadow44

Fleetwood Mac

Tobi.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.110