Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mesudum
Gerçek AdMesut D
Doğum Tarihi6 Mart 1976
MeslekMühendis
KonumZonguldak,Ereğli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Eylül 2003
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Volkswagen, dizel ve benzinli modellerin fişini çekmeye hazırlanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
İçten yanmalı motor uzmanları ülkemize transfer edilir. Tecrübelerinden yararlanarak temsili bir iki içten yanmalı motor üretilip araçlara takılır. Bu... Mesaja git »
"_______ PANASONİCLİLER_______" başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
2013'te alınmış 2012 model 55ST50 ile yoluma mutlu mesut devam etmekteyim. Aman, nazar değmesin. Hele ki her şeyin ateş pahası olduğu bu günlerde. . B... Mesaja git »
OnePlus 6T mercek altında: Çok hızlı, daha iddialı başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
One Plus 5 kullanmaktayım. Şimdilik tek şikayetim, BT menzili olacak. Kolumdaki saat olsun, BT kulaklık olsun, kışlıkları giyince bağlantıyı koparmak... Mesaja git »
üzülüyorum... Mesaja git »
Samsung Galaxy S10 Plus'ın tasarımı açığa çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Sanırım S11 versiyonunda 11'deki ikilemeye gönderme olarak ön taraftaki deliği iki tane yaparlar ve göz gibi serpiştirirler.... Mesaja git »
2019 Mazda 3 tanıtıldı: yenilenen donanımlar ve Skyactiv-X motor başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Tam bağımsız arka süspansiyon yerine yenilenmiş torsiyon çubuğu sayesinden ödün verilen yol tutuş ve denge yerine genişletilmiş ve düzeltilmiş bagaj h... Mesaja git »
Türkiye dahil 33 ülkenin mobil internet hızı, WiFi'dan daha yüksek başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Evde oyun içi indirme istediğinde eğer 50MB altı bir miktarsa WiFi olmadan indirme yaptığımda kesintisiz gibi devam edebiliyorum. Evdeysem, önce ciddi... Mesaja git »
Altın oda sıcaklığında eritildi başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Güneş gibi güçlü manyetik alanlara yönlendirilen ve yakınlaşan ekipmanda kullanılan iletken Au malzemenin sağlamlığını tekrar kontrol edilmesine yol a... Mesaja git »
Madem bu konu altına teknolojiden bağımsız trolleme serbest: Acaba, o Çinli bilim adamına (cinsiyet içermez) Çin varken Amerika'da bir şeyler yaptığı ... Mesaja git »
Araştırmacılar iyon gücü ile havalanan uçak geliştirdi başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Göçmen kuşlar, böcekler, doğal yaşam... Evet arkadaşlar, doğayla %100 barışık çözüm olmadıkça karşıydık böyle şeylere, değil mi? Yoksa ülkemizde üre... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
TOSHIBA Satellite L50-C-17K - Core i7-5500U @2.40/3.00GHz - Intel HD Graphics 5500 - NVIDIA GeForce 930M 2GB DDR3 - 8192MB DDR3L 1.600MHz RAM - 1TB HDD - 15.6” Toshiba TruBrite® Full HD LED IPS - Asus SDRW-08D2S-U External - Logitech G500 - Inca6800i - CanonMX340 - AirTies Air 5760 - TP-Link TL-WA850RE Honda Civic Elegance 2012 Otm Füme BRC 24MY11 - Navitech NX-220r - OnePlus 5 64GB Slate Gray - Spigen OnePlus 5 Rugged Armor (K04CS21513) - Awei Stereo Bluetooth Kulaklık A920BL Siyah - Panasonic P55ST50E NeoPlasma - LG BH6730T Home Theater - Next Minix HD Cool Sat. - Casio Edifice EFX-530 - Canon A510 - Kodak Z915 - Bursaspor - Galatasaray - Kdz.Ereğli
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Elektronik, Bilgisayar, Notebook
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Takım
Bursaspor, Galatasaray
TV
TV, TV
Notebook
Samsung
GPS, Navigasyon
Navitech
Kulaklık - Amfi
Creative, Creative
Kombi
Ferroli
Modem
Airties

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109