Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hellteam
Gerçek AdŞafak
MeslekElektrik Teknikeri Bil.Prg
KonumKastamonu,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Eylül 2008
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 10 ay önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları18
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
İlk sayfa açılmıyo googleda da bulamadım, bi arkadaşımın telefonuna twrp ve root atıcam (7.0),odin le twrp veya cwm atmama rağmen hiçbir şey olmuyo st... Mesaja git »
EXACOIN başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bunun scam olduğu bazı yerlerde belirtilmiş dikkat edin paranızı kaptırmayın... Mesaja git »
KRİPTO PARALAR [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ay sonunda 7k altını görüp burdan alım yapmayı düşünüyorum.Bu seviyeden ath gelirse 30k da soluklandıktan sonra sene sonu 70-80k civarı görebilir 1 ay... Mesaja git »
Yalnız akbank ölücüler veritabanı mı oluşturuyo diye arada aklımdan geçiyo Fırsatı geri falan çekerler mazallah 80 tl topladım eğer devam ederse son ... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Ürün linki vermek size kalmış bir şeydir, konu sahibi herhangi bir çıkar veya kazançla ilişkilendirilemez, sorusu olanlar doğrudan Donanım Haber yönet... Mesaja git »
Bu cihaz nasıldır kullanan var mı acaba,yukardaki mandren yorumundan başka sorunlu bir cihaz mıdır https://www.amazon.de/Bosch-Professional-Akku-Bohr... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba twrp flashlarken global stabil rom için ilk sayfada yazan şekilde mi flashlamak lazım yoksa, miui forumundaki gibi twrp ve boot dosyasını mı f... Mesaja git »
AMD RX 480, RX 470, RX 460, F/P Kralları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Eyvallah hocam sağol... Mesaja git »
AMD RX 480, RX 470, RX 460, F/P Kralları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Rx480 e yöneldim ,ancak kart ilk çıktığında pcie hattı üzerinden 79w güç çekme ile ilgili bir sorun vardı şuan hala sorun devam ediyor mu yoksa sürücü... Mesaja git »
GA-Z270X-GAMING 7 ve GA-Z270X-GAMING K5 model anakarlarımızda indirim! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Dahili bileşenler forumundaki kullanıcı kitlesi belli aşağı yukarı üst düzey, Gaming 7 gibi bir extreme kart yapıyosun ,sonra yazılım desteği vermiyos... Mesaja git »
Arkadaşları

msw

H.E.B Sup

Dovahkiin

BARKU

ACND

Chembond

6.cadde

sahafiec

ozgursem

StreamRolleR

CoUnTeRMaNiaC*

uA_OzaN

K I R T E

bRk..

Rwenzori

Guest-19232E7C9

Run.DLL

musti_37
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
6600K Z170X Gaming 7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125