Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
people66
Gerçek Adserhat türkmen
Konumİstanbul,Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 29 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Corsair Link Windows 10 sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
bir hortlatma da benden olsun bir yıldan beri fanlarımı quiet mod da sabit (fanları 1000rpm ye fixlemiştim h110i gt fanlarından biri yüksek devirde se... Mesaja git »
Grundig 49 Vlx 7810 BP kullanıcı yorumu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
evet dediğiniz gibi ama işin içine bütçe giriyor haftaya indirim başlarsa daha iyi olacak aslında benim hedefim 43VLE6565 BL full hd led smart tv olan... Mesaja git »
Grundig 49 Vlx 7810 BP kullanıcı yorumu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
arkadaşlar Grundig 43VLX7730 SP 2599, Grundig 43VLX7810 2799 arada 200 tl fark var, bütçem 2500 sizce hangisi ?... Mesaja git »
TV Tavsiyeleri || Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
arkadaşlar uzun zamandır Grundig 43VLX7730 SP 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV indirime girmesini bekliyordum şuan 2599 tl fiyatınd... Mesaja git »
LG 49UK6200 Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
sa hocam tv yi aldınız mı? bende bu tv ile ilgileniyorum, 3500 tl lik fiyatı ve özellikleri ile bence gayet makul... Mesaja git »
Alfa Romeo Sauber takımının 2018 Formula 1 konsept aracı sergilendi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
alfa romeo motorlu bir sauber görseydik daha iyi olurdu...... Mesaja git »
Motospeed CK108 Çinli mekanik klavye test masamızda! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
nisan ayında motospeed ck888 set aldım (ck104 klavye ve v30 mouse) çatır çatır kullanıyorum bide geçen Ajazz MP02 rgb mouse pad aldım değmeyin keyfime... Mesaja git »
daha ömce tacticool gardaşımız video çekmisti fabrikada altına yorum yazmadım şimdi yazayım mesajım husan firmasına: OTOPARK'DA ATIŞ POLİGONU OLMAZ...... Mesaja git »
hocam 5 gündür grip yüzünden hastaydım kusura bakma dönemedim size, bizim psu bu gün geliyor gümrükten çıkmış, rma için düşünen arkadaşlara fikir olsu... Mesaja git »
Beyler akşam 20:30 gibi telefon çaldı açtım DHL , kargonun var gümrükte mail adresimi istediler verdim 235 TL ödemem lazımmış ayrıca corsair sitesinde... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
GIGABYTE GTX 1060 XTREME GAMİNG, İ7 6800K, CORSAIR C70, CORSAIR H110i GT, CORSAIR HX850, CORSAIR VENGEANCE LPX 4X4 DDR4 16 GB 2666 MHZ, MSI X99A MPOWER, SAMSUNG 860 EVO 250 GB, SEAGATE BARRACUDA 2TB, TURTLE BEACH PX22, BENQ G2220HDA
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Sapphire

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094