Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ismetdai
Gerçek Adismet cardak
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 10 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Envion - Karını Paylaşan Mining Şirketi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Site linkini ekledim.... Mesaja git »
Envion - Karını Paylaşan Mining Şirketi konusunu başlattı (bir yıl önce)
Kısaca Envion mining ekipmanını konteynerlara kurup elektrik üretim tesislerinden çok ucuza elektrik alarak kripto madenciliğinde maksimum kar elde et... Mesaja git »
Tecil yenilenir, bir dezavantajı da olmaz. Ben de bu durumdayım, bu dönem tekrar tezli yl için başvuru yapacağım. Bu işlemi daha önce yapan arkadaşlar... Mesaja git »
2016 KPSS LİSANS başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Çözdüğün denemelerde hangi konulardan yanlış yapıyorsan onları tekrar etmeni tavsiye ederim.... Mesaja git »
Videoları öyle izleyip geçmek pek faydalı olmuyor. Videoda bir konuyu bitirip arkasından bikaç kaynaktan o konunun sorularını da çözerseniz asıl fay... Mesaja git »
Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Full paper mı half paper mı diye karar veremedim. Arkadaşla iki staffı da denedik sonuçlar burda. Scorching +7 ve wood +10 aynı kişi denedi. http:... Mesaja git »
Görev yaparken öyle oluyor. Ekranın köşesine çek orda dursun kapatma. Bi levelden sonra çıkmıyor.... Mesaja git »
Beramusta silvery gem fiyatı bir gecede 10m'den 9m'ye indi. Diğer gem ve kutu fiyatları aynı duruyor. Tekrar yükselir mi yoksa düşmeye devam mı eder f... Mesaja git »
Türkçe ve matematik için soru bankası önerebilecek var mı? Elimde ihtiyaç var sadece.... Mesaja git »
Kosper banlatma merkezi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bugün 2 bossu koxpera kaptırdık. Her yer koxp olmuş. Başlayalı 1 ay olmadı yine bırakmayı düşünüyorum hiç oynama hevesim kalmadı.... Mesaja git »
Arkadaşları

karatepe
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109