Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
al-ozaria
Gerçek Adözer özer
Doğum Tarihi27 Eylül ****
Konumİzmir,Konak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları19
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sony Xperia XZ4'ü çalışırken gösteren ilk fotoğraf yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Ben Sony'nin mobil anlamda tekrar toparlayabilceğini düşünmüyorum. Dizüstü depatmanının başına gelen telefon departmanınında başına gelecek gibi. Sevd... Mesaja git »
Bu telefon çok iddialı | Honor Magic 2 başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
GLASS Film İncelemesi | Farklı Bir Süper Kahraman Filmi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
MonitörKertenkelesi'nin önerdiği kanal harbi güzelmiş. Kaliteli adamların zevkide şahane oluyor. Varsa elinde başka böyle kaliteli kanallar paylaş üst... Mesaja git »
X misal bir devlet memuru açısından düşünürsek, banka kartı veya kredi kartı kullanmadan yapılan nakit ödemeli alışverişler kayıt dışı ekonomi mi oluy... Mesaja git »
600 trilyon Güneş'in parlaklığına sahip kuasar başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
1999'da 2000'e girerkende aynı şeyi söyleyen çoktu. Aradan 20 yıl geçti hala tanışamadık şu çekingen uzaylılarla. "Çok yakında"'... Mesaja git »
Ekilen saçlar döküldü! | 7. hafta geride kaldı PRP yaptırdım başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Göbeklitepe teması hem tarih, hem turizm, hem izlenebilirlik açısından doğru seçim. Beren Saat yanlış tercih. Keşke daha ağır bir hanımefendi seçilse... Mesaja git »
Xiaomi Mi 9 çok daha gelişmiş hızlı şarj desteği ile gelecek başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaş bir vatandaş diyor dolar arttığı için telefon fiyatları arttı, diğer vatandaş diyor mi8 3000 tl, sen ne mi6'sını anlatıyorsun Ben mi Fransızc... Mesaja git »
Xiaomi Mi 9 çok daha gelişmiş hızlı şarj desteği ile gelecek başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hadi canım... (Edit: Dövizden bihaber olmak için Mars'ta yaşamak gerek.)... Mesaja git »
600 trilyon Güneş'in parlaklığına sahip kuasar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşları

gun

num

Citizen

dijitaladam

Güven

MühendisMurat

saintroyo

barhonda

LesEnfantsTerribles

FrecoB

lazloo

b0Ni

bkaakco

jasonn123

moslevon

XanthiN

Terminator T-800

MehmetNY

CheKD
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sapiens pol ipse fingit fortunam sibi. / Bilge kendi mutluluğunun ustasıdır.
STEAM: AL-OZARIA

[img]https://i.hizliresim.com/OoQ2g4.jpg[/img]
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125