Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BlackBeasT
Gerçek AdBlack Beast
Doğum Tarihi15 Ekim ****
İlgi Alanlarıİnternet,PC-Konsol-sinema muzik
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 46 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Elektronik Sigara - ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Aromalar: *Energy Drink (10mg) *Gambit (2mg) 12mg aromaya ne kadarlık nbase ile harman etmek gerekir?... Mesaja git »
AMD™ Adrenalin 2019 Edition 19.2.1 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Şu yorumu yapan eleman nerde Burası TR yama paylaşım alanı yaptığın işi ücretsiz dağıtacaksan duyurusunu yaparsınız.. Benden para kelimesi çıktımı yaz... Mesaja git »
Sekiro: Shadows Die Twice PC Sistem Gereksinimleri başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Sekiro yapı olarak Tenchu'nun ruhani devamı diyebiliriz. O zamanlara yaşımız gençdi, Tenchu sonu beni çok etkilemişdi..... Mesaja git »
Resident Evil 2 Remake Türkçe Yama Çalışması %100 - Testte [U-Crew] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bu kardeşimiz "Benim ağzımdan tek kelime para lafı çıktı mı?" yazmış... Ücretsiz olacak demek ki böyle yazıp üstüne para isterse avel avel yazan kimmi... Mesaja git »
AMD™ Adrenalin 2019 Edition 19.2.1 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Resident Evil 2 Remake Türkçe Yama Çalışması %100 - Testte [U-Crew] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Çeviri biter istersen bağış yaparsın, istersen yapmazsın... TR yamaya bağış adı altında haraç vermeyin... Sanırsın esnaf vergi levhan varmı? kazandığı... Mesaja git »
Resident Evil 2 Remake [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
denuvo 5.5 en son sürümü erken kıydılar... Mesaja git »
Capcom Resident Evil 3 Remake'in Olasılığı Hakkında Yorum Yaptı başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
RE3 remake için zate projeye başladınız Yeniden modellenen Raccon City'de bol poligonlu mini etekli Jill ile dolanmak iyi olacak... Mesaja git »
Elektronik Sigara - ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Almanya'da ecig dükkana giriyorsun aromayı test ediyorsun alıyorsun Türkiye'de ecig kullanımı yasak nedenlerini yazmaya gerek yok... Mesaja git »
Arkadaşları

MegaWolt38

usonay

senseman62

Gentlement39

FantasyFiRe

Gitare

MALTHAEL

altunuz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Gigabyte 660 / Ram: Corsair Vengeance 16gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos //PSN: Man1aC00L
Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim...Bitmedim teke tek hep indirdim...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Hakkında
PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Gigabyte 1070 G1 / Ram: Corsair Vengeance 16gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos //PSN: Man1aC00L
Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim...Bitmedim teke tek hep indirdim...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188