Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BlackBeasT
Gerçek AdBlack Beast
Doğum Tarihi15 Ekim ****
İlgi Alanlarıİnternet,PC-Konsol-sinema muzik
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS1'de SubZero: mythologies, PS2'de MK:Shaolin Monks gibi ilerlemeli oyun modu içine ilave etselermiş bide mini oyunlar olurdu Puzzle Kombat, ... Mesaja git »
Red Dead Redemption Türkçe Yama Bilgilendirmesi ! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
XENIA X360 emu'da RDR için baya ilerleme kaydedilmiş, oynanabilir seviye'ye gelmiş... Mesaja git »
Google'da "aio_ps2_v1.30" yazın.. DVD yazdırın içinde emulatörler, yardımcı programlar, her işini görecek uygulamalar mevcut... [code] ... Mesaja git »
Resident Evil 2 Remake'in Uzunluğu Doğrulandı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
RE2 remake satışı Capcom'un beklentilerini karşılar. RE3, RE:Code Veronica ve Dino Crisis 1-2 remake hak eden yapımlar...... Mesaja git »
Basit uygulama bile sms, çağrı, konum izini istiyor. Uygulamanın işi bu değil, telefona ortağız sanki... Mesaja git »
Resident Evil 2'nin Demosu Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Tahmim edildiği gibi PC'de RE2 remake demo için "Reset Demo Time Limit" Trainer yayınlandı....... Mesaja git »
AMD™ Adrenalin 2019 Edition 19.1.1 Beta başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
The Division 2 Epic Games Store ve Uplay'de Satışa Sunulacak başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bunlar yeni gelişmeler Oyun yapımcısı ve dağıtıcısı Steam'e muhtac değil aksine steam muhtaç artı olarak Steamin %30 kardan kesmesi çok fazla 1 ha... Mesaja git »
Resident Evil 2 Remake ‘1-Shot Demo’ 11 Ocak'ta Çıkacak başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
PC'de "time freeze" modlar çıkar... Mesaja git »
Yapımcılar Neden Türkçe Çeviri İstemiyor? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Büyük oyun firmaları TR gönüllü çeviriyi dahi kabul etmezken para neden sykıntı olsun.. EA,UBI gibi firmalar isteseler TR'den 1 grupla çalışmak yeri... Mesaja git »
Arkadaşları

MegaWolt38

usonay

senseman62

Gentlement39

FantasyFiRe

Gitare

MALTHAEL

altunuz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Gigabyte 660 / Ram: Corsair Vengeance 16gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos //PSN: Man1aC00L
Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim...Bitmedim teke tek hep indirdim...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Hakkında
PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Gigabyte 1070 G1 / Ram: Corsair Vengeance 16gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos //PSN: Man1aC00L
Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim...Bitmedim teke tek hep indirdim...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141