Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
canpii
Gerçek AdErdi GÖÇ
Konumİstanbul,Beykoz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ocak 2005
2. el mesaj sayısı: 58
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 11 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Shadow of the Tomb Raider (Çıktı) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
farenin tekerleğine basılı tutarak yapılıyor.... Mesaja git »
Uncharted 4'ün Satış Miktarı Açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
1 2 tanesi benim kuzen olmakla birlikte bi 20milyonun ps4 ü sadece pes ve fifa görüyordur. Playstation değil futbolstation onlara alet :) benim gib... Mesaja git »
Batman: Arkham Knight (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Oyunun performans sıkıntısının temelinde vram var. 2gb sıkıntı çıkarır büyük iht. 4gb bile limitlerinde takılıyor. ... Mesaja git »
Greenberg Xbox Scorpio Hakkında: "Canavar için Hazır Mısınız?!” başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
İkinci el 600 700tl ye ps4 alıp uncharted, last of us, bloodborne vs exc oyunları oynayıp 1 aya satsan edeceğin zarar en fazla 100 tl. Xbox için de bu... Mesaja git »
[sizer=red]Kutu Açma: PlayStation VR başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
49 dk ne kutu açması diyordum ki 14 dk video gerisi kesmeyi unutmuşlar. gözünüz korkmasın =)... Mesaja git »
Araba paketleri için alacaksan ultimate iyi. Oyundaki arabalar yeter diyorsan standart al. Önemli olan haritalar bence onlar da dahil değil. Yüzde 3... Mesaja git »
Mafia II (2011) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Steam den doaya doğrulama yapmadıysan bi denemende fayda var. ... Mesaja git »
Watch Dogs 2 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ps4 te olan çakma 2k 4k muhabbetinin aynısı var temporal filtering açınca. Anca o zaman oynanabilir seviyeye geliyor oyun. Gtx1080 ile. O da aa ve s... Mesaja git »
Star Citizen Oyun Motorunu Değiştiriyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
crytek i türk diye seviyoruz ama baya vizyonsuzlar malesef. grafik çok şeydir ama her şey değildir. bunu idrak etselerdi çok başka yerde olurlardı şim... Mesaja git »
Watch Dogs 2 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
daha başında olduğumdan kendini tekrar edecek mi bilmiyorum ama drone ve rc car ile takılmak eğlenceli olmuş. içeriye genelde onlarla sızıyorum. open... Mesaja git »
Arkadaşları

bestdelen
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık MSI GTX980 4G
Alıcı: mjdtcyln
Tarih: 4 Ekim 2016; 0:45:39
Yorum
Arkadaşımıza Teşekkür ederim :) Güzel bir alışveriş oldu başka alışverişlerde görüşmek dileğiyle
Genel Puan

Ürün: satılık origin hesabı. (referans ilanıdır)
Alıcı: ATERS
Tarih: 16 Şubat 2016; 14:11:01
Yorum
Origin hesabı için tşkler rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz..
Genel Puan

Ürün: Satılık OCZ Reaper 2*2=4gb 1066mhz DDR2 Kit (fiyat düştü)
Alıcı: apdeleyt
Tarih: 2 Mayıs 2010; 14:16:22
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık Q9400 işlemci + Ocz fan + gigabyte x48-dq6
Alıcı: apdeleyt
Tarih: 23 Nisan 2010; 16:27:13
Yorum
Arkadaşla güvenli bir alışveriş gerçekleştirdik.ürünlerde dediği gibi tertemiz ve eksiksizdi.iyibir
Genel Puan

Ürün: 775p intel anakart (gigabyte 945gcm-s2l) + 2gb oem 667 ram + Nvidia 7200GS
Alıcı: adam06
Tarih: 23 Ekim 2009; 17:15:46
Yorum
kardeş ekran kartına 512mb dedin 256 mb çıktı yinede teşekkürederim
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
bilgisayarım

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098