Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
slicer
Gerçek AdOkan Çelik
Doğum Tarihi28 Kasım 1982
MeslekFizik Mühendisi
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 28
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 12 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Evet.... Mesaja git »
2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ben daha önce o mesafeden 55" izliyordum, zamanla ufak gelmeye başladı. Sonunda 65" e terfi ettim. Tamamen alışma meselesi aslında. Ben sorun yaşayaca... Mesaja git »
Yaklaşık 2-2.5 metreden.... Mesaja git »
2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bu çoklu görüntü özelliğinde ufak bir detay var; eğer Simplink özelliği aktif ise, iki görüntüden birinde sadece anten veya AV girişini seçmenize izin... Mesaja git »
2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bu arada tv'nin çoklu görüntü özelliği de işe yarıyor. Mesela şuan eşim Nintendo Switch'de oyun oynarken ben de aynı ekranda TV izleyebiliyorum :)... Mesaja git »
Arkadaşlar One X'te ses çıkışı Dolby Digital'de iken ufak bir ses senkron sorunu gozledim. Çıkışı DTS yapınca sorun çözüldü. Aynı sorunu yaşayan olabi... Mesaja git »
Sağolasın. TR ve RDR'i büyük ihtimalle alırım zaten. Forza Horizon da Game Pass ile geliyor zaten. Battlefield belki, AC ise anca indirime girince her... Mesaja git »
İzlenimlerin şu ana kadar gayet olumlu. Normal Xbox One'a göre menü geçişleri de daha hızlı. Gears of War 4'ü kaldığım yerden devam edip bitir... Mesaja git »
Arkadaşlar sonunda normal Xbox One'imi satıp yerine bir Xbox One X aldim. Sistema şimdi harika oldu. :) Bir de Planet Earth 2'nin 4k Blu-ray'ini alıp ... Mesaja git »
Sebebini anlattım ya.... Mesaja git »
Arkadaşları

onboardx

atalay_cankaya

md07tr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094