Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
betten
Gerçek AdBüşra Betten
Doğum Tarihi7 Nisan ****
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Fundamentals mi ? Selin mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
palmiye*... Mesaja git »
Çalışma Programı | 2 Ayda YGS Matematik | 2018 Adayları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Ders Çalışma Programı Rar: Yazının ve programın videolu açıklama hali : Herkese Merhabalar, Yazının video hali de yukarıda paylaşıldı. Pr... Mesaja git »
MEZUNUM OTOBÜS KARTIMIN VİZESİ DOLUYOR NE YAPMALIYIM başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
İstanbulsa akbile para yükleyince fişin alt kısmında geçerlilik tarihi yazıyor.... Mesaja git »
MEZUNUM OTOBÜS KARTIMIN VİZESİ DOLUYOR NE YAPMALIYIM başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
3. seneye kalıyorum. 2018 de biticek gözüküyor. Ne iş anlamadım :D Kuzenim benden bir yaş büyük. Onun basıyor mesela. Geçen sene mezunlara yapılan bir... Mesaja git »
Edevlet şifresini ücretsiz alma başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Sağolun hocam. Akbank'dan yönlendirildim.... Mesaja git »
MEZUN DERSHANEE başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hocam ben indirimle 5 bine indirttim ama genel fiyatı 6 bin. Yine baktığınız zaman Fen Bilimleri'nden falan ucuz oluyor. Mecbur 1 sene idare edicez ar... Mesaja git »
MEZUN DERSHANEE başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
3. seneye kaldım. Hayatımda hiç dershaneye gitmedim hep gereksiz olduğunu düşündüm. Ama şöyle de bir durum var ki evde yeteri kadar disiplin sağlanmıy... Mesaja git »
DEVLETTE KIMYA MUH Mİ ÖZELDE ENDUSTRI MUH MI LUTFENN YARDIMMM başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
İstanbul yaz. Marmara'nın akademik kadrosuna göre oldukça kalabalık.... Mesaja git »
Aile destekliyorsa, yeteri kadar çalışılmamışsa mezun daha mantıklı.... Mesaja git »
İlk senen mi hocam?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İki kişisin, biri gidiyor. İkiden bir çıkınca yine bir kalır zannediyorsun ama kalmıyor, yarım kalıyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078