Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Obsidian
Gerçek AdJack Kissinger
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 80
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Earsonics ES3 IEM - Made in France başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Güncel.... Mesaja git »
Earsonics ES3 IEM - Made in France konusunu başlattı (2 yıl önce)
Earsonics'in yeni IEM'i. 3+3 balanced armature sürücüsüne sahiptir. Fransa'da üretilmiştir. Fransa'dan yeni gelmiştir. Yalnızca b... Mesaja git »
DEUS EX: MANKIND DIVIDED | PlayStation 4/Pro (2016) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
PS4'te aldım bunu dün ama nasıl indireceğimi bulamadım! Otomatik de inmiyor. Yardımcı olabilecek biri var mı?... Mesaja git »
Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Benim de Samsung ve CE var. CE yazısı ürünün Avrupa Birliği standartlarına uygun üretildiğini gösteriyor. CE olmayanlar AB standartlarına uygun olma... Mesaja git »
BİR DAHA IPHONE KULLANMAYACAĞIM. NEDEN Mİ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Sözde Google'ın da müzik store'u var ama lütfedip de getirmiyor Türkiye'ye beyefendiler! Apple ülkemize önem veriyor ve müzik, film, kitap vs. satıy... Mesaja git »
BİR DAHA IPHONE KULLANMAYACAĞIM. NEDEN Mİ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Sana en ufak bir örnek vereyim. Impaktor diye bir program var iOS'te. Kulaklığı takıyorsun, masaya koyuyorsun telefonu. İstediğin enstrümanı ay... Mesaja git »
Android'in çekirdeği bozuk. Dünyanın en iyi programcılarını bir araya getir, yine düzeltemez. Sıfırdan yazılması lazım işletim sisteminin.... Mesaja git »
Güle güle sana güle güle. Biz iOS ve iPhone 6s ile mutluyuz. Android'de 2. gün takılmalarla uğraşırsın artık.... Mesaja git »
2 gündür iPhone 6s kullanıyorum. Tek diyebileceğim dünya varmış. iOS'un insan duyularına uygun tasarlandığını anladım. Android hamallıktan başka b... Mesaja git »
İphone 6s &sony xperia z5 tercih konusu (fanatikler yorum yapmasın) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Daha önce Z1 Compact kullanmış biri olarak, iPhone 6s diyorum. Ben de 6s aldım. Sony yazılım tarafında zayıf maalesef, cihazlarda çok lag oluyor.... Mesaja git »
Arkadaşları

Kilbox
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Dali Kubik Free and Xtra / Earsonics Velvet IEM / Oppo PM-3 Headphones / Playstation 4 / iPhone 6s Rose Gold 64 GB/ PS Vita and many other tech items.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125