Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cebeshasoniki
Gerçek Adkemal kemalerrib
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
selam ,ekg cihazıyla ilgili bir sorum olacaktı,normal ekg cihazında hasta sırt üstü yatırılıp hiç kıpırdamaması istenmekte çünkü görüntüde parazitten... Mesaja git »
EKG'DE PARAZİT SORUNU konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar normal ekg testinde hasta sırt üstü yatırılarak ekg ölçümü yapılır ve hasta kıpırdarsa ölçümde parazit oluşur bildiğimiz gibi ancak stress ... Mesaja git »
BANKALARDAN HESAP İŞLETİM ÜCRETİ İADESİ ALAN VAR MI ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam hangi banka ,benimde banka reddetti yapı kredi bankası,bende tüketici heyete başvurmak istiyorum ama banka kesilen hesap işletim ücretleri dekon... Mesaja git »
. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
anlamıyorum dostum ,kendi başına bir insanın yapabileceği milyon tane aktivite varken başkalarına olan bu kadar bağımlılık bir sosyal fobili için iyi ... Mesaja git »
. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
dostum neden kendi başına zevk alacağın aktiviteler yapmıyorsun ,tamam ağzın laf yapmıyor olabilir ki bu eksiklik falan değil, kendini mutsuz hissedeb... Mesaja git »
AL SANA BİR FIRSAT-SOSYAL FOBİLİLER İÇİN başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
dostum zaten bahsettiğin şeyler tek başına yapılacak şeyler ,başkası mı sana vücut yaptırıcak onu da kendin yapıcaksın,oraya buraya gitmek özgüven ver... Mesaja git »
AL SANA BİR FIRSAT-SOSYAL FOBİLİLER İÇİN başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
dostum bir şeyi tek başına yapamadıktan sonra kendine güvenini nasıl sağlayacaksın ,bir yerlere gitmek istediğin zaman hep yanında seni rahatlatacak b... Mesaja git »
AL SANA BİR FIRSAT-SOSYAL FOBİLİLER İÇİN konusunu başlattı (3 ay önce)
Konu dışında görüyorum bazen; özgüvenim yok,hiç arkadaşım yok,çok çekingenim ,çok utangacım ,çok çabuk sıkılıyorum,eziğin tekiyim tarzı cümleler ve ko... Mesaja git »
Sosyal Fobi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aile herşeydir .... Mesaja git »
USB to TTL Dönüştürücü WİN 7 DRİVER HATASI konusunu başlattı (3 ay önce)
https://www.robotistan.com/pl2303-usb-ttl-seri-donusturucu-kablo-prolific-rs232-ftdi-donustucu .Elimde yandaki linkteki kablo var ancak driverini bir ... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Bir topluluğa olan kininiz sizi adaletsizliğe itmesin" -Maide Suresi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094