Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cebeshasoniki
Gerçek Adkemal kemalerrib
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tek ben miyim ?... Mesaja git »
Maddi sıkıntı (ciddi) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Dostum selam babanın iş bulamamasının sebebi 35 40 tlye çalışan Suriyeliler demişsin tam anlamadım ben.Baban günlük 120 tl alıyorsa yüzde yüz inşaat u... Mesaja git »
Loserlıktan kurtulma başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
bence sf olmayabilirsende ,sfsi olan adam dikkat çekmeye çalışmaz tam tersi dikkat çekmemeye çalışır,ayrıca sosyal medyada kıza trollük yapacak bile c... Mesaja git »
dostum oyuncularımız bana göre yetenekli ama problem maalesef sistemde.Trabzonspor harici Süper ligde hangi takım altyapıdan cesurca oyunculara ilk 11... Mesaja git »
Üniversiteye alışamadım başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
benimde seninle durumum aynı sağılır.Lisenin samimi ve sıcak ortamı burda yerini buz gibi ortama bırakmış... Mesaja git »
DH Sosyal Fobi Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Selam okuyormusun üniversite ve ,sınıftan içeri adımını atarken ne gibi ruhsal ve fiziksel rahatsızlıklar duyuyorsun ?... Mesaja git »
Sosyal Fobi [Nedir-Çözüm] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Çözümü zor ve zaman+sabır isteyen bir psikolojik rahatsızlık.Benim sizlere naçizane önerim okul veya iş-ev arasında geçen hayatınıza haftada en az 2 g... Mesaja git »
Sosyal fobiyi aşanlar nasıl aştınız başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Spora başla en önemlisi bu, ayrıca okul-ev arasında gidip gelme, yeni bir sosyal ortam bul kendine,yeteneklerin doğrultusunda tabi... Mesaja git »
Sosyal fobi ile geçen 2016-2017 eğitim öğrenim dönemi başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Mesajini aylar sonra gördüm. O kadar haklısın ki herşey ama herşey özgüvende bitiyor. Ve ben 1 ay önce spora ve havuza başladim. Kendime olan güvenim ... Mesaja git »
Sosyal Kaygılarımı Azalttım : Ne Yaptım ? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Tek çare spor olarak demedim , yanliş anlatmiş olabilirim . Sporun üzerimdeki olumlu etkisinden bahsettim :)... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Bir topluluğa olan kininiz sizi adaletsizliğe itmesin" -Maide Suresi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078