Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cebeshasoniki
Gerçek Adkemal kemalerrib
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AL SANA BİR FIRSAT-SOSYAL FOBİLİLER İÇİN başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
dostum zaten bahsettiğin şeyler tek başına yapılacak şeyler ,başkası mı sana vücut yaptırıcak onu da kendin yapıcaksın,oraya buraya gitmek özgüven ver... Mesaja git »
AL SANA BİR FIRSAT-SOSYAL FOBİLİLER İÇİN başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
dostum bir şeyi tek başına yapamadıktan sonra kendine güvenini nasıl sağlayacaksın ,bir yerlere gitmek istediğin zaman hep yanında seni rahatlatacak b... Mesaja git »
AL SANA BİR FIRSAT-SOSYAL FOBİLİLER İÇİN konusunu başlattı (6 gün önce)
Konu dışında görüyorum bazen; özgüvenim yok,hiç arkadaşım yok,çok çekingenim ,çok utangacım ,çok çabuk sıkılıyorum,eziğin tekiyim tarzı cümleler ve ko... Mesaja git »
Sosyal Fobi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Aile herşeydir .... Mesaja git »
USB to TTL Dönüştürücü WİN 7 DRİVER HATASI konusunu başlattı (12 gün önce)
https://www.robotistan.com/pl2303-usb-ttl-seri-donusturucu-kablo-prolific-rs232-ftdi-donustucu .Elimde yandaki linkteki kablo var ancak driverini bir ... Mesaja git »
DGS PUANI HESAPLANMAYANLAR başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam oylede Yksde kaldirilan şey Dgsde de kalkmasi lazim binlerce mağdur var ortada... Mesaja git »
DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [SONUÇLAR AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Peki 2 sene once aldigim puanla bu sene tercih yapabilirmiyim... Mesaja git »
DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [SONUÇLAR AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam bir de ben 2016 dgs de tercih yapmadim bu sene o puani kullanarak tercih yapabilir miyim... Mesaja git »
Yani bu af olayina ham puandan dolayi puan hesaplanmadigi icin basvuramiyoz mu... Mesaja git »
DGS PUANI HESAPLANMAYANLAR başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
durum öyle gözüküyor ,ama belki ek terchiten bir şey yapsalar bari ,yazık hocam geçekten yazık... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Bir topluluğa olan kininiz sizi adaletsizliğe itmesin" -Maide Suresi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094