Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cebeshasoniki
Gerçek Adkemal kemalerrib
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Burger salonu isim önerisi [200 TL ödüllü] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Cızbız Burger... Mesaja git »
Sosyal Fobi ve Kimlik Bunalımı- NEDENLER başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sosyal Kaygıya neden olan kötü anılarım ve bunları şimdiki zamana yansıması-Neler Yapabiliriz? : *İlkokul 7 veya 8.sınıftaydım.Hoca bizlere grup ola... Mesaja git »
Sosyal Fobi ve Kimlik Bunalımı- NEDENLER başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
maalesef benim de çaresizlikten,ne yapacağını bilememekten dolayı ağlamamak için kendimi zor tuttuğum kötü tecrübelerim oldu.Ancak bunlar oldu ve bitt... Mesaja git »
Depresyonda mısın bilmiyorum ama bence pes etme ,pes edip bırakmak en kötüsü.Evet hiçbir şey değişmiyor gibi duruyor ama emin ol illaki değişen şeyler... Mesaja git »
o ilaç ile serumun etkisindeyken bende sosyal fobi yoktu Bu sözler çok önemli. Bende hasta veya yorgun olduğum zaman sf çok azalıyor. Bence bunun ... Mesaja git »
Dostum ben 20 yaşindayim. Eskiye göre gene iyi görüyorum kendimi. Ama mesela gene hala okulda ot gibiyim. Selam vermekte ortama girmekte çok zorlanıyo... Mesaja git »
Sosyal Fobi ve Kimlik Bunalımı- NEDENLER başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Sosyal kaygıya sahip olmama rağmen yapabildiğim şeyler: 1- Kendi istediğim bir şey olan halı saha maçlarını organize etmekten çekinmem ve kaygı yaşam... Mesaja git »
Sosyal Fobi ve Kimlik Bunalımı- NEDENLER başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Siz de yazın hislerinizi... Mesaja git »
Sosyal Fobi ve Kimlik Bunalımı- NEDENLER başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Doğru diyorsun Kaygı daha iyi oturuyor ama böylw bilindiği için yazdım. Ancak sosyal kaygı(social anxiety ) daha doğru bir terim... Mesaja git »
Haklısın dostum ancak uzun yıllar boyu kötü sosyal deneyimleri edinmek insanın üzerine ağırlık korku ve endişe veriyor. Pat bi anda bütün bu saçmalıkl... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Bir topluluğa olan kininiz sizi adaletsizliğe itmesin" -Maide Suresi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109