Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cebeshasoniki
Gerçek Adkemal kemalerrib
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAYICI DEVRESİ YARDIM ,ufak bir yardım konusunu başlattı (dün)
resimdeki devrede saymaya 09-08-07-06-05-04-03-02-01-00-99-98-97-96.... şeklinde sayıyor 1.sorum nasıl direk 99'dan veya 00'dan başlatırım ,ikinci sor... Mesaja git »
Bu flip flop devre neden 4 defa sayım yapıyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
yardım edecek yok mu... Mesaja git »
PROTEUS'DA 100'den geriye sayıcı devresi nasıl yaparım ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
dostum nerede yanlış yaptım sence devre 100-103-102-101-100 diye çalışıyor... Mesaja git »
PROTEUS'DA 100'den geriye sayıcı devresi nasıl yaparım ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
74ls390 ile 0-999 arası devre çok basit yapıyorum ama 100 den 0 yapamıyorum... Mesaja git »
PROTEUS'DA 100'den geriye sayıcı devresi nasıl yaparım ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
aslında direk başka bir entegre kullanılarakta yapılabilir daha kolay olarak ama ben yapamadım,neredeyse 2 3 gündür bununla uğraşıyorum perşembe son ... Mesaja git »
Bu flip flop devre neden 4 defa sayım yapıyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu flip flop devre neden 4 defa sayım yapıyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
verdiğim linkten açma isis olarak nasıl atabilirim... Mesaja git »
hemen atıyorum... Mesaja git »
Bu flip flop devre neden 4 defa sayım yapıyor ? konusunu başlattı (4 gün önce)
devre 100-99-98-97-100 diye sayım yapıyor ben 100'den 0 a gitmesini istiyorum ? ısıs dosyası... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Bir topluluğa olan kininiz sizi adaletsizliğe itmesin" -Maide Suresi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109