Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cebeshasoniki
Gerçek Adkemal kemalerrib
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ ALİEXPRESS YARIYIL İNDİRİMLERİ BAŞLADI★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
arkadaşlar stm32f407 mikroişlemci almak istiyorum ,daha önce alan var mı ,tavsiye ettiğiniz satıcı var mı ,çünkü çok fazla satıcı ve fiyat farkı var... Mesaja git »
Caddy Kapı Sorunu konusunu başlattı (8 gün önce)
2010 model caddy'de kapı kapalı olmasına rağmen gösterge kısmında "rear right(arka sağ) door open " yazıyor ,kapı kapalı olmasına rağmen sürekli bu ya... Mesaja git »
dostum bu 80li yıllarda ülkücülerin estirdiği terör,alaattin çakıcı ,türkiyede mafya konularında bildiğin bir belgesel veya kitap varmı ?... Mesaja git »
Bir insan egzozdan cikan sesten nasil bir haz alir? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ist bağcılarda oturuyorum,böyle tiplerden nefret ediyorum ,böyle tiplerle kapışmak dövmek istiyorum,gecenin 1 2 sinde son ses müzik + bas ile mahalled... Mesaja git »
Belediye kömür, makarna dağıtacağına Deodorant dağıtsın başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bahsettiğin belediye hangisi ,kaynak nedir , bilmiyorum ama burada bu konuda yapılan eleştiri akp'nin belediylerine ve seçmenlerine yönelik... Mesaja git »
Belediye kömür, makarna dağıtacağına Deodorant dağıtsın başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
belediyenin ihtiyaç sahiplerine kömür makarna dağattığı seneler 10 20 sene öncesiydi ,şikayet ettiğim durum bu muhabbetin çok bayması ki zaten bunun y... Mesaja git »
stm32f4 servo motor sorun konusunu başlattı (bir ay önce)
imdi servo motor çalışma aralığı 50 hz ve ben prescaler ve counter period değerini resimdeki gibi(https://i.hizliresim.com/m2ODYZ.png) buluyorum ve be... Mesaja git »
stm32f4 timer konusu sorum konusunu başlattı (bir ay önce)
1. Led, tamamen timer kontrolünde yanması istenmektedir. While döngüsü ve timer interrupt içinde ledi kontrol etmek için bir fonksiyon istenmemektedir... Mesaja git »
stm32f4 lcd ekran sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
4 bit yerine 8 bit kullanıyorum ondan olabilir mi?... Mesaja git »
stm32f4 lcd ekran sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam şimdi farkettim 1. ve 2. +5 ve ground olan pinlerin yerlerini yanlış bağlamışım onları düzeltince ekrana görüntü geldi ama kod kısmında büyük ha... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Bir topluluğa olan kininiz sizi adaletsizliğe itmesin" -Maide Suresi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078