Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ardicli2000
Gerçek AdKEREM ARDIÇLI
Doğum Tarihi13 Ocak 1986
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bol ödüllü yerli yapım Oddmar, Android platformuna geldi başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Hollywood TR'de ya da Türk tarihilye ilgili film çekince o da Hollywood filmi olmuyor yani o zaman, öyle mi? Ya da bir programın yazılımı Silikon vad... Mesaja git »
2si1 | AMD Muhteşem dönüyor Ryzen 3 ve Vega 2 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Büyük şehir konusuna gelince 15 milyon insanın yaşadığı yerde hizmet kaliteniz bir yere kadardır. Ne yaparsanız yapın, hele ki İstanbul gibi doğal yap... Mesaja git »
🔥 Dolar=5,35 ━ Euro=6,10 ━ Sterlin=6,88 | (16 Ocak) 🔥 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Tweetlerde kısaca Kürtlerle kavga etmeyin, 20 millik güvenli koridor yapın durun. Kürtlerde aynı şekilde Türkleri provoke etmesin." diyor. Buradaki m... Mesaja git »
Doktor Ross McQueenie başkanlığındaGlasgow, Lancaster ve Aberdeen Üniversitesi’nden bilim adamlarınca 500.000 kişinin 2013-2016 yılları arsında takip ... Mesaja git »
SpaceX'te büyük işten çıkarma konusunu başlattı (5 gün önce)
Geçtiğimiz günlerde Elon Musk tarafından Mars’a gidecek roketin görüntüsüyle heyecan uyandıranSpaceX’tenbu kez kötü haber geldi. Şirket tarafından Cum... Mesaja git »
🔥 Dolar=5,35 ━ Euro=6,10 ━ Sterlin=6,88 | (16 Ocak) 🔥 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
5,49 şu an nasıl çakılıd?!!??!... Mesaja git »
🔥 Dolar=5,35 ━ Euro=6,10 ━ Sterlin=6,88 | (16 Ocak) 🔥 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Amaç zaten piyasanın, KOBİ'nin döviz yerine TL de kalması. Bu nedenle bu tarz oyunlara gidiliyor. Dolaylı yoldan da olsa sizin döviz almanızı engelliy... Mesaja git »
Hava fotoğrafçılığının estetik yönünü ön plana çıkarma arzusuyla kurulan, drone’ların yaygınlaşmasıyla daha büyük bir kitleye hitap edenDronestragram’... Mesaja git »
🔥 Dolar=5,35 ━ Euro=6,10 ━ Sterlin=6,88 | (16 Ocak) 🔥 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Kastım o değildi. Hükümet 6 ya da 7 yapmayacak. Piyasaya, MB ye müdahaleden vaz geçecek. Şu an oluru 6'ysa 6, 7'yse olsun demek istedim. Zaten serbe... Mesaja git »
2si1 | Doğalgaz'dan nasıl tasarruf ediyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yalıtım, ara kat vs çok müdahale edilecek şeyler değil. Öncelikle kombi bakımları her yıl düzenli olarak yaptırılmalı. Petekler ve su temizlenmeli. ... Mesaja git »
Arkadaşları

photo_canon1

erosky

BERK BEY

Sanrupid

Automobilista

Scene
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 3. Nesil iPod touch 32 GB
Alıcı: pudinkk
Tarih: 7 Aralık 2009; 11:27:18
Yorum
şiddetle tavsiye ederim,tüm sorularıma eksiksiz yanıt verdi ve ürün aynı ilanda belirtildiği gibi.T
Genel Puan

Ürün: 2. Nesil 8 GB iPod touch
Alıcı: caqlayan
Tarih: 5 Aralık 2009; 23:24:38
Yorum
ilgili ve güvenilir arkadaşlar. kendilerine sorunsuz alışveriş için teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: iPod 3rd gen 8gb
Alıcı: Holly20
Tarih: 4 Aralık 2009; 16:57:47
Yorum
Sıcak kanlı bi arkadaşımız ürünündede hiç bir sorun çıkmadı
İmza
O sene bu sene...
Hakkında
O sene bu sene...

Ağlamak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın...

http://img231.imageshack.us/img231/6088/pakistanamektup1vh3.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125