Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
JackTim
Gerçek Adosman doğan
Meslekyok
Konumbursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mart 2015
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dragon Age Duyurusu için Aralık Ayı İşaret Edildi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bioware yine Mass Effect Andromeda'da olduğu gibi yine ip'yi bitirecek bir oyun çıkaracak sebebide Anthem EA yatacak yerin yok.... Mesaja git »
Pegasus Yayınları kitapları genelde pahalı ön sipariş sonrası fiyatı düşecektir.... Mesaja git »
The Witcher Kitap Serisi Ana Konu ( 5.KİTAP SATIŞTA) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fiyat ön sipariş fiyatı eminim 25-30 bandına düşecektir.... Mesaja git »
Battlefield V PC Sistem Gereksinimleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
6600k istiyor yok şaka mısınız?... Mesaja git »
Geleceğinden emindik zaten büyük ihtimal ps5'e birlikte çıkabilir.... Mesaja git »
The Elder Scrolls VI Yeni Nesil Konsollardan Önce Çıkmayacak başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Oyundan emin olduğumuz bir kaç bir şey var Bethesda klasiği bug ve glichler yine olacaktır.... Mesaja git »
Satılık Playstation 3 slim 500GB konusunu başlattı (3 ay önce)
Destiny 3 Söylentileri başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Activison bir sene Call of Duty bir sene Destiny çıkaracak heralde.... Mesaja git »
Red Dead Redemption 2 Çıkış Fragmanı Yarın Yayınlanacak başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
1 haftaya oyun çıkacak hala doğru dürüst oynanış videosu gelmedi oyun basınından.... Mesaja git »
Red Dead Redemption 2'nin Fiziksel Sürümünde 2 Disk Bulunacak başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
PC'e neden gelmediği belli oldu 8 dvd'e sıymaz ansiklopedi gibi raflara koyarlar kutulu versiyonunu.... Mesaja git »
Arkadaşları

Naughty Life

pepe7115

Tchami
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sapphire HD7850 İntel Pentium G3258 3.6 GHZ Asus H81M-C 4X2 8 Gskill Ripjaws 1600 MHZ Codegen MX 500W 1 TB Toshiba HDD 7200 RPM
Sistem ve Tercihleri
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
Steam
jacktim23
PSN ID
jacktim23

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109