Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SEHZADE63
Gerçek AdCAN GUVEN
Doğum Tarihi25 Mayıs 1980
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu sisteme Monitör - İşlemci - Anakart tavsiyesi. başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Yerinde olsam beklerim en azindan 3. Nesil ryzenlere yönelirim fiyatlar ucar mi bilinmez gittikçe yükseliyor sen şimdiden kartini monitörünü filan ali... Mesaja git »
Bu sisteme Monitör - İşlemci - Anakart tavsiyesi. başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Gameekstra saglam ama diğerlerini ilk defa duydum..... Mesaja git »
RTX 2060 vs GTX 1070 Fiyatlandırma Saçmalığı! başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
1070 ile değil 1060-2060 fiyat karşilaştirmasi yaparsan daha makbule daha mantikli olur aralarinda baya performans farki ve fiyat farki var 1070 halen... Mesaja git »
Sevgilim Oldu..Çok Mutluym :-))) başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
"2 günlük ögle yemeği parasiylaa güll aldimm" sonrasini okumadimm.!!!!... Mesaja git »
...[ MOTOR YAĞI ile ilgili tüm paylaşımlar ]... başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Servisle görüşmen gerek araba olmuş olsa problem olmaz ayrica şanzıman yaği ince gelir ve şanzıöan yağlari genelde farkli olur 75-80-75-85 vs vs kokul... Mesaja git »
...[ MOTOR YAĞI ile ilgili tüm paylaşımlar ]... başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kitapcikda hangi yağ kullanildigi yaziyor istersen atayim benzinli araç bnmkisi..! Hyundai accent era benzinli kullanicisiyim... Mesaja git »
Yeni işlemci aldım çalışmıyor!? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
İşlemci okuyor mu.? İlk defa öyle bi tabir göruyorum ssd mi okuyup donuyo acaba işlemci calişmaz ise ekrana görüntü gelmezz bios güncellemesi yapmani ... Mesaja git »
Yeni iPhone’lar için bataryalı kılıflar satışa çıkıyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
9999tl ver üstüne 999tl ver yarim kilo telefonu cebinde taşii teknolojinizzzzzz batsinnn xs veya xs max kullanim süreside 20 saat civarinda ama gel gö... Mesaja git »
Arkadaşlar modeme bakın. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam hiz teknolojisini ,baglanti teknolojisini birakin alicaginiz hiz belli değil mi.?hangisi kaliteli hangisi güvenilir ise ona yaklaşim derim..... Mesaja git »
G.Skill’den AMD X399 için optimize edilmiş DDR4 bellekler başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Teknolojiden pek fazla anlamam ama mhz degerinden daha cok öncelik cl degerinin düşük olmasi performans acisindan iyi oldugunu biliyodum Yanlişmi bili... Mesaja git »
Arkadaşları

sprinters03

TP-Link Türkiye

skydiver132
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172