Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
LORDFURKAN
Gerçek Adfurkan koç
Doğum Tarihi30 Eylül ****
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lenovo Legion Y720 (80VR008GTX) - İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Ben başta companionla halletim herşeyi sonra onu silip Lenovo Vantage diye bir uygulama yüklemiş, aynı işlevi görüyor onu da bir deneyin isterseniz.... Mesaja git »
Lenovo Legion Y720 (80VR008GTX) - İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bu gün teslim aldım ben de ve kutusundan çıkarır çıkarmaz çok iyi bir tercih yaptığımı anladım. Malzeme kalitesi üst düzeyde ve çok sağlam bir duruşu ... Mesaja git »
Yaklaşık 1 aylık bir araştırma sonucu fiyatına göre tasarımsal ve fonksiyonel olarak en verimli tercih olacağını düşündüğüm bu üründe karar kıldım, ür... Mesaja git »
Neil Barrett Bomber Ceket ve İpek Givenchy Gömlek konusunu başlattı (8 ay önce)
Çok az kullanmış olduğum Neil Barrett Ceket(1 kez giyildi) ve dışarıda hiç giymediğim İpek Givenchy Gömleğimi Satmaktayım. Neil Barrett Marka Bomber C... Mesaja git »
Yönetim Biçimleri İle İlgili Kitap, Kaynak konusunu başlattı (bir yıl önce)
Merhabalar yönetim biçimleri ile ilgili genel olarak kategorizasyonun yapıldığı veya açıklamaların bilimsel kitap veya kaynak arıyorum. İlgilenenlere ... Mesaja git »
2016 KYK BURS VE KREDİLER ANA KONUSU(25 aralik ACIKLANDI) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba ben 4.sınıfta kyk aldım ve kesintisiz y.lisansa başladım tekrar kredi alacağım ve geçen seneden kartım zaten var tekrar bankaya gidip kart alm... Mesaja git »
Wildstar başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Guest key'i olanlar gönderebilirse sevinirim.... Mesaja git »
Bu hafta test etme şansım oldu oyunu genel olarak gerçekten çok eğlenceli ama yine de pre order için erken olduğunu düşünüyorum en az bir teste daha k... Mesaja git »
Biz de videolar ile oynamış gibi olmaya çalışıyoruz ama aynı şey değil tabi :) en son yayınlanan(yada ben yeni gördüm) devspeak:adventures videosu ile... Mesaja git »
Wildstar başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Aa evet swtorda da crafting sistemi dungeonlarda,raidlerde yardıcı oluyordu . Sistem konusunda pek sıkıntım olmaz oynanışa çok önem veriyorum ve iki... Mesaja git »
Arkadaşları

Bradley Cooper

Tony Iommi

unkerr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109