Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ILoveYouHagi
Gerçek AdHarun Bircan
Doğum Tarihi30 Haziran ****
MeslekGıda Mühendisi-EGE Üniv.
İlgi AlanlarıFutbol, internet ve sinema
Konumİzmir,Konak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Eylül 2004
2. el mesaj sayısı: 57
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İzmir'de arabulucu olarak görev yapan avukat arkadaşlar başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim... Mesaja git »
İzmir'de arabulucu olarak görev yapan avukat arkadaşlar başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Konuyu kısaca özetlemeye çalışayım, bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. 2009 Aralık ayından bugüne özel bir şirkette müh olarak çalışıyor... Mesaja git »
Merhaba. İzmir barosuna bağlı, arabulucu olarak görev yapan avukat arkadaş var mı? Varsa pmden iletişim sağlayabilir miyiz, çok önemli bir konuda bilg... Mesaja git »
ALINIK Ucuz Ekan Kartı(HDMI çıkışlı)/Takas İmkanı başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Konu kapanabilir, kartımı elden takasta kullandım.... Mesaja git »
ALINIK Ucuz Ekan Kartı(HDMI çıkışlı)/Takas İmkanı konusunu başlattı (bir yıl önce)
Sistemi LG Led TVme bağlamak istedim ancak mevcut ekran kartımda HDMI çıkışı olmadığı için başarılı olamadım. DVI to HDMI kablo aldım, görüntüde sorun... Mesaja git »
Vigo EPK 4590 E20 konvektör ısıtıcı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Son ayki faturam 453 TL geldi. Önceki mesajımda da yazdığım gibi; ısıtma performansı iyi fakat elektrik tüketimi felaket. Almadan önce 2 kez düşünmeni... Mesaja git »
2000W modelini 1 haftadır kullanıyorum, elektrik tüketimi açısından büyük hayal kırıklığına uğradığımı belirmek isterim. Geçen ay ufo kullandığımda 79... Mesaja git »
Bir sorum daha olacak, yazmayı unutmuşum. Sıcaklık ayarını 28C olarak ayarladık demiştim fakat gece boyunca ve sabah kalktığımda(8 saatlik kullanımda... Mesaja git »
Herkese selamlar. Cihazı dün aldık, İzmir'de ikamet ediyoruz. Dün kullanmaya başladık, odamızda cihazı ilk açtığımızda gösterge 14C gösteriyordu. Yakl... Mesaja git »
Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar, Grange'n son kitabı Lontano çıktı, kitabı Doğan kitap web sayfasından inceleyebilirsiniz. Tavsiye edilen satış fiyatı 29 lira, hepsiburada... Mesaja git »
Arkadaşları

ksk_mehmet
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistemim
Mobil cihaz
LG
Operatör
GSMobile
Takım
Galatasaray
TV
LG
Klima
Panasonic
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.188