Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Pweck5
Bir Önceki Kullanıcı AdıPweckTR
Gerçek AdAli K
KonumManisa, Turgutlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Metro Redux paketi sizce alınır mı ?... Mesaja git »
Dell 7566 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
aynı fiyata 1050 almanız daha uzun idare etmesini saglar hocam . edit:ayrıca i5 ya da i7 olsun ikiside bu ekran kartını rahatlıkla besleyebilecek iş... Mesaja git »
Dell 7566 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ne kadar ürünü beğensemde o fiyata şimdi 1050 almak mümkün hocam.Bence yeni cikicak dell modellerini bekleyin i5 7300+ 1050 ti gelicek diyorlar nisand... Mesaja git »
HP GAMING NB 17-AB201NT Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
17 inch ler tek fan diye biliyorum 15.6 olup cift fan olması daha mantıklı.Ayrıca ürüne gelirsek baya memnun olan kişi var benim de kafama yatmış duru... Mesaja git »
monster abra başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
İade edebiliyorsanız etmenizi tavsiye ederim Anakart üzerindeki chipsetler yüzünden kasma var ürünlerde diyor herkes.... Mesaja git »
Gtx 1050 li laptop alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
3000-5000 tl arasına cok güzel 1050li bilgisayarlar var o aralıkta alınabilir.Fakat 6-7 verilip alınmaz.Msi ve asus 6-7 ye satıyor neyin kafasıysa anl... Mesaja git »
niye olmasın kardeş mattan 40 geodan 25 fizikden 25 yapsan çekersin.... Mesaja git »
Satarken fazla zarar ettirmeyecek bir şey arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Girdiğim her başlığın altında sizin copy paste ürün tanıtımınız olduğundan dolayı olabilir mi acaba ? [image]http://image.prntscr.com/image/30cff2ba... Mesaja git »
Satarken fazla zarar ettirmeyecek bir şey arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam fiyatına gore iyi ürün fakat siz 4-5-6 bin tl lik bilgisayar almayı düşünenlere bile öneriyorsunuz.Adamın parası var 1050ti felan alması daha m... Mesaja git »
iş için 3-4 bin arası notebook tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
csgo işlemci odaklı bir oyun hocam 4gb vram kullanmaz ki 1gb yetiyor cs için :D gta 5 gibi vram isteyen oyunlarda karşılaştırmak lazım.GTA5 de 2gb 10... Mesaja git »
Arkadaşları

LEON-X

Mericuls

Avenged Sevenfold.

soylu55

GelecekGelecek
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094