Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Pweck5
Gerçek AdAli K
KonumManisa, Turgutlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ryzen 5 1600 lü sistem toplamak mı 8.nesil intelleri mi beklemek mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
alırsam 8600 alıcagım hocam. @selmand hocam şimdi mediumda 30-40 fps var ultrada 60 fps var oyun zevkim 2313x artar :D Hevesimi kırmayın adam akıll... Mesaja git »
Ryzen 5 1600 lü sistem toplamak mı 8.nesil intelleri mi beklemek mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam spam yapmış gibi olmıyayım ama söylemek istiyorum.Darboğaz yapmasında değilim sadece daha ileriye yönelik bir işlemci almak istiyorum 6 çekirdek... Mesaja git »
Beslemesinde degilim hocam ben i5 7400 yada r5 1400 alırım olay 1060ı beslemek olsa.Sadece 6 çekirdek 12 izlek ve 16 mb ön bellegi yüzünden 1600 almay... Mesaja git »
Ryzen 5 1600 lü sistem toplamak mı 8.nesil intelleri mi beklemek mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hocam 800-900 tllik işlemci bütçem var.Şimdi yeni çikacak 8.nesil i5ler 6 çekirdek 12 izlek değil o yüzden beklemeden 1600 alayım diyorum..Sizce i5 75... Mesaja git »
Amd phenom ii x4 955 ile idare ediyorum kaç senedir artık gına geldi beklemekten sıkıldım 1060 lı sistem yapacagım sizde r5 1600 mü alayim yoksa sekiz... Mesaja git »
PC cayır cayır (Temizlik sonrası) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
benim işlemci 60-70 derece civarlarında gezerken temizleyip bi macun sürüyorum 30-40lara düşüyor hocam nasıl 3-5 derece düşecek?bildigin çıartmışsın f... Mesaja git »
HTC Serviste kulaklık değiştirebilen var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Nereden temin edebilirim ki başka bu kulaklığı cidden kaliteli parasını verip almaya razıyım ama satışı yok galiba... Mesaja git »
HTC 10 Kulaklığı nereden bulabilirim ? konusunu başlattı (2 ay önce)
Kulaklığım bozuldu ben de kulaklık garantiye girmiyor diye kulaklığı parçaladım yani garantiye gönderilmeyecek seviyede Bu kulaklık çok hoşuma gitmiş... Mesaja git »
HTC Serviste kulaklık değiştirebilen var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Benim kulaklıgım bozulmuştu sinirden kopardım kulaklıgın tek tarafıyla duruyorum (htc 10 un kulaklığı) sence değiştirme mümkün olur mu ?... Mesaja git »
SANİYENİZE GÖRE LYS SIRALAMANIZ(riskkk!!!!!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
testdeneme... Mesaja git »
Arkadaşları

LEON-X

Mericuls

Avenged Sevenfold.

soylu55

GelecekGelecek
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.137