Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ezicioyuncu
Gerçek AdBora Yazgan
Doğum Tarihi4 Ağustos 1990
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Ace Combat 7: Skies Unknown Çıkış Fragmanı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
herşey iyi de fragmanda ki şarkı resmen rezalet olmuş hiç uymuş mu atmosfere acaba ...... Mesaja git »
division 2, steam istek listemdeydi. Steam'de olmadığına göre bu sefer satın almayacağım. Umarım satışları pc tarafında %50 düşer... Mesaja git »
Resident Evil 2'nin Demosu Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
capcom tüm seriyi remake yapsa paraya doyar :)... Mesaja git »
The Division 2 Epic Games Store ve Uplay'de Satışa Sunulacak başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Iyi de bu akilsizlar neyin kafasini yasiyor. Millet zaten steam kutuphanesini genisletmek icin steam e aliyordu. Uplay yerine ben niye epic store dan ... Mesaja git »
çağ atladığınız ekran kartları neler? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
ilk kartım nvidia mx400 dü ordan x1650'ye oradan da büyük atılım olarak hd7850 cf yapmıştım performansını çok seviyordum ama çok ısınıyordu kartla... Mesaja git »
Gran Turismo Sport'un Bir Sonraki Güncellemesi 17 Ocak'ta Yayınlanacak başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
şu xbox'u övenleri anlamak mümkün değil evet forza çok güzel bir oyun ancak pc de zaten oynuyorum. Gran turismoyu ise ps4... Mesaja git »
HTC küçülmeye devam ediyor: Gelir yüzde 62 düştü başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
ben de de m7 duruyor. şuan kullanmıyorum ama 5 yılda ne bataryasında sorun çıktı ne başka bir işlevinde, hala taş gibi telefon ha biraz yavaşlamış anc... Mesaja git »
Android Pie güncellemesi Galaxy S9'a yaramadı başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Tofaşa hakketten binilmezmi 15.000e araba ? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hic gerek yok macera aramaya biraz daha bekle sana sıkıntı cektirecek arabalara kredi borcu ödeyip daha da stres altına girme disaridan ne güzel araba... Mesaja git »
Buzda kış lastiği kayıyor mu?.(buz üzerinde test) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
kışlık lastikte michelin, goodyear , conti vs. beş para etmez bunu en kötü kış şartların da denemişliğim vardır tam tersi olarak hankook , nokian ve m... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
1) 2011 Citroen C4 II 1.6 Confort Plus M/V
2) 2013 Peugeot 208 1.4 HDi Urban Soul M/V
3) 2010 Citroen DS3 1.6 156HP DSport M/V
4) 2014 Peugeot 308 1.6 eHDi Allure M/V
5) 2014 Mercedes Benz CLA180d 1.5 Urban O/V
6) 2013 Peugeot RCZ 1.6 THP Evolution O/V
7) 2017 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone 6S 16GB Gold
Oyun Platformu
PS4 500GB
Takım
Galatasaray
Kulaklık - Amfi
Beats Audio Solo HD Special Red

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125